Kurýr: Restart (2015)

Naprosto dementní scénář a divný herec, který nešahá Stethamovi ani po kotníky. Nešlo to dokoukat.

Boratův navázaný telefilm (2020)

Sacha vlastně jede to samý, ale je to naprosto skvělý. Hodně vtipů je za hranou, ale to nevadí. Borat je největší debil, jakýho lze vymyslet. Samozřejmě mu zdatně sekunduje Ali G a Brüno. Tentokrát si dělá srandu spíš z "US and A" než z Kazakhstanu.

The Gambler (2014)

Ruletu jsem také v mládí chvíli hrával. Ale nikdy ne tak debilně jako Marky Mark. A vsázel jsem vždycky na červenou. Když jsem se ocitl v minusu dva tisíce, tak jsem s tím sekl.

Devs (2020) (seriál)

Těžce nedoceněnej seriál...

Tenet (2020) odpad!

Pripada mi to jako slaba verze nejhorsiho dilu Mission Impossible. Hlavni postava vyblije neco o obraceny entropii, coz ma asi zaujmout intelektualy. Feynman a Wheeler se taky objevi. Pak jen kecy a nekolik prumernejch strilecek.

Případ číslo 39 (2009)

SPOILER: Klon Kruhu, kde ale vůbec nebylo jasné, kde se Zlo v holčičce vzalo. Holčička (Zlo) sice přežila/o požár domu, ale nepřežila/o pád autem do vody. Proč? To si má asi divák domyslet.

Pláž (2000)

Neříkám, že knižní předloha je vždycky lepší. Ale tenhle film se prostě nepovedl. Všechno jde jen po povrchu, některé věci nejsou vůbec vysvětlené. Chybí důležité postavy, hlavně Jed. To, že ve filmu Richard začal chodit s Francoise, je totální blbost.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

To se nedá. Už první scéna s tím šejdířem, kterej je na tu misi najal. Tomu by snad nevěřil ani největší dement. Dál strašná nuda.