UFO: The Greatest Story Ever Denied (2006)

Jeden z nejlepších dokumentů o UFO. Všechny důežité informace o UFO a zatajování zpracované do jednoho celku. Tohle bych doporučoval povinně pustit každé domácnosti.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Vynikající akční snímek (určitě jeden z nejlepších akčních filmů za poslední roky), který nesmíte brát příliš realisticky, protože by se vám mohlo stát, že vám to zkazí celý film. Souboj s Vina Diesela s The Rockem (hláškuje jako o život) musel potěšit každého fanouška akčňáků. Už se těším na šestku!

Můj otec Mengele (2003)

Čekal jsem více informací o Mengelem a o jeho názorech, které měl v pozdějším věku, škoda. I tak ale docela zajímavý snímek.

JFK (1991)

Šílené množství předváděných důkazů v jednom z největších podvodů v historii USA.

Rychlejší (2010)

Kvalitní oddechovka s 'The Rockem'

Kluk mojí holky (2010)

Alyssa vypadá v 38mi letech pořád krásně :-)

Králova řeč (2010)

Jestli Colin Firth za tento dokonalý herecký výkon nedostane Oscara, tak je celé udělování jen podřadná šaškárna... EDIT: Tak ho nakonec zaslouženě dostal :)

Leona Lewis: The Labyrinth Tour (2010) (koncert)

Dokonalý koncert ve všech směrech. Perfektní výkon krásné zpěvačky Leony Lewis vás nenechá odtrhnout od obrazovky.

127 hodin (2010)

Jen samotný příběh Arona Ralstona je neuvěřitelný a zajímavý. Když se k tomu přidá ruka režisérské kvality jako je Danny Boyle, tak z toho nemohla vzniknout žádná slátanina. Do role Arona se vžijete od okamžiku, kdy mu na ruku spadne kámen a od té doby s ním zažívate bolest a všechny strasti. Prostě vás to vtáhne do děje. Kvalitní soundtrack tomu dodává tu správnout chuť. Víc již z tohohle příběhu vytřískat nešlo a dodávám, že v souboji one-man shows Buried vs. 127 hours jednoznačně vyhrává druhý jmenovaný.