Valkýra (2008)

2. světová válka + Tom Cruise - To už je pro mě minimálně za 3*. I když je už dopředu známo jak film dopadne, tak stejně film není předvídatelný a za to musím přidat ještě jednu hvězdičku.

Ďáblův sluha (2007) (seriál)

Ano, každý díl je sice pořád o tom samém. Ze začátku mi to vadilo, ale postupně jsem už přestal řešit děj a užíval jsem si vtipné scénky a rozpory Sama a Ďábla. Tyler Labine je perfektní a chrlí jednu hlášku za druhou. Jeden z nejlepších aktuálních komediálních seriálu. Škoda že byl zrušen.

Dexter (2006) (seriál)

Začátek seriálu se rozbíhá pomalejším tempem. Říkáte si, že to je nic moc seriál, ale čím víc ho sledujete, tak si nakonec uvědomíte, že jste na něm totálně závislí. Troufám si říct, že tohle je nejsympatičtější vrah ze všech filmů a seriálů. Scénář perfektně propracovaný, Michael C. Hall je vynikající a téma seriálu originální. Bohužel poslední sezóna byla zbytečná a hodně natahovaná a přinesla jen zklamání.

Pokémon (1997) (seriál)

Ty blaho dyť tohle je kultovní pecka :)

Smallville (2001) (seriál)

srdeční záležitost...

Lovci duchů (2005) (seriál)

Pro mě nejlepší hororovo-sci-fi seriál. Po 4. řadách si drží svoji kvalitu, ba dokonce jeho kvalita stoupá. Každá řada má postupně čím dál silnější příběh. V 5. řadě už jde o apokalypsu, takže nevím, čím vyrukují scénaristi v případné 6. sérii. Hlavní herecká dvojice je skvělá a i díky nim se dostal seriál tam kde teď je.