Znovu 17 (2009)

Takových filmů už bylo......

Michael Jackson - pohled do soukromí (2003) (TV film)

Těšil jsem se až se něco dozvím o Michaelovi, ale jediné co jsem viděl byla špína, kterou Martin Bashir házel na Michaela. Závistivá nula chtěla zažít svoji minutu slávy a díky němu a jeho dokumentu se odehrál soud v roce 2005. HANBA!

Pařba ve Vegas (2009)

Podle traileru to vypadalo na komedii s ohranými infantilními scénkami. To byl ale omyl! Vtipy se na vás valí bez přestání a vy si jen pořád říkáte co přijde dál. Už se těším na pokračování.

Proroctví (2009)

Nevím proč všichni nadávají na konec. Pro fanoušky sci-fi, kterým jsem i já, to bylo nádherné zakončení, kdy jsem byl přilepený k obrazovce s otevřenou pusou a jen jsem se kochal.

Chuck (2007) (seriál)

Toto není bůhvíjak dokonalý a superchytrý seriál, ale tím je právě odlišný od současných seriálů, které se snaží takto vypadat. Chuck se nesnaží hrát na kvalitu, ale na osobitost a komediálnost. Je to seriál, který vám přiroste k srdci a ani si toho nevšimnete. Z postav seriálu se stanou vaši přátelé. Nepotřebujete dlouze přemýšlet, stačí si užíval vtipné scény a pohodu, kterou Chuck vyzařuje. Adam Baldwin jakožto John Casey má neuvěřitelné hlášky u kterých se vždycky pobavím. Tenhle seriál jsem si oblíbil a patří mezi mé top seriály. Prostě srdcovka...

Odpor (2008)

Mám rád filmy z 2. světové války. A ještě když k tomu hrajou výborní herci a je to podle skutečné události, tak nejde hodnotit míň jak 4 hvězdy. I když občas někdy zdlouhavé, ale film velice zdařilý.

Gran Torino (2008)

Jeden z nejlepších filmů za poslední roky. Clint Eastwood jako veterán a vlastenec, kterému je blbě z toho, jak ,,neameričané" ničí jeho milovaný domov. Nechápu, jak mohl být tento film na Oscarech totálně ignorován, obrovská chyba. Jinak hudba skvělá.

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film)

Herecké obsazení slibuje dobrý film. Ale stal se přesný opak. Amatérské triky, slabý scénář, Shannen Doherty hrůza. Michael Shanks jako jediný jakž takž udržuje film a ochraňuje ho před odpadem....

Duel Frost/Nixon (2008)

Jelikož jsem o téhle kauze nic moc nevěděl, tak pro mě měla cennou informační hodnotu. Herecké obsazení se filmu povedlo a film nemá žádná slabá místa.