Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Není to sice nic převratného, ale tento příjemný rodinný film určitě neurazí a stojí za zhlédnutí.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Těch 5 hvězd dávám v rámci romantických komedií, kdy většina jsou těžké sr*čky. Crazy, stupid, love přináší čerstvý vítr do těchto vod. Svěží, vtipná, né přeslazená (možná až na ten závěr) komedie se skvělým hereckým obsazením. Šlo vidět, že to mezi Ryanem Goslingem a Stevem Carellem klapalo a i to se projevilo na uvolněnosti která z tohoto snímku vycházela.

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Vynikající dialogy, které váš po pár chvílích vtáhnou do příběhu a vy pak hltáte každé další slova, aniž byste si to uvědomili. Rozjeto velice slibně, uvidíme, zda si seriál kvalitu udrží. Silné čtyři hvězdy. EDIT: Po 11ti dílech zvýšeno hodnocení.

Drive (2011)

Dokonalý film bořící současné stereotypní období filmového průmyslu. +Vynikající hudba

Waiting for Forever (2010)

Škoda výběru hlavní mužské role. Tom Sturridge ve filmu vypadá jak postižený sfetovaný šílenec. Totálně zničil film, díky tomu dávám pouze 3 hvězdy, jinak by mé hodnocení šlo výš. Jedno z kvalitnějších romantických dramat.

Super 8 (2011)

Ano, má to spusty nelogických pasáží. Děti, které obelstí celou armádu? Nesmíte v tomto filmu hledat logiku, ale jen si užívat starý dobrý (slabší) odvar E.T.yho a pak si tento rodinně laděný filmeček i oblíbíte. :-)

Američan (2010)

A nějaká pointa? Jaké mělo být sdělení filmu? Američan byl jako nějaká prostřední pasáž jednoho dílu akčního seriálu...

Zrození Planety opic (2011)

Vynikající snímek, který bezpochyby patří k tomu nejlepšímu, co bylo tento rok nabídnuto. Ze začátku se film sice trochu vleče, ale druhá půlka je totálni smršť akce a dobrodružství. Film se naštěstí nedostal do kýčovité oblasti, jak to u typu těchto filmů bývá, ale udržuje si svou kvalitu, která má v průběhu stoupavou tendenci. Špička ve svém žánru.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Kdybych měl film hodnotit podle knihy, tak by mé hodnocení šlo asi hodně nízko. Naštěstí já jsem knihu četl a nepotřebuji přesné zopakování toho, co už vím, naopak jsem rád, že tam bylo něco jinak, scény, které mě překvapily. Aspoň zase nějaký nový pohled na HP. Co se týče samotného filmu, tak je to přesný opak části 1. Děj ubíhá šíleným tempem, pořád se něco děje, epické bitvy, triky. Zatímco část 1 byla natahovaným dramatem o tom, jak se 3 teenageři snaží přežít. Vůbec to nevypadá na to, že tyto dvě části byly natočeny na jeden zátah. Uzavření celé potterovské ságy více než důstojné, asi nejlepší díl z celé série. P.S.Samozřejmě kromě již zmiňované vtipné scény o 19 let později :-)