Chceš mě, chci tě (2009)

První polovina filmu vynikající, na 5 hvězd. Vtipnýma scénama jen srší a i když všichni ví kam tento film směřuje, pořád je to těžký nadprůměr. Bohužel docela nepochopitelně druhá polovina filmu je tak na 1*, kdy vtipné scény a hlášky úplně zmizí a stává se z toho normální a podprůměrná romantická sračka s totálně profláklým příběhem. Konečná scéna, která by se dala popsat jako ,,Nemáme strach z výšek, budem se líbat nahnutí z balónu v dvoukilometrové výšce." je opravdu k pláči.

Juno (2007)

3*+1* za Jennifer Garner

Špatnej polda (2009)

Nicolas Cage v jedné ze svých nejlepších rolí.

Extrakt (2009)

David Koechner v roli otravného souseda byl dokonalý :)

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Tenhle seriál mě vždycky dokázal nejvíc vystrašit.

Hlídač (2009)

Jeden z nejlepších filmů Stevena Seagala poslední doby. Scénář docela osvěžující po sérii pomsta-filmů, kterých teď natočil Steven více než dost. Dokonce i v soubojích jde vidět, že něco dělá. Doufám, že další film Keoniho Waxmana společně se Stevenem dopadne aspoň stejně dobře.

Zombieland (2009)

Americká verze Soumraku mrtvých... Woody Harrelson drží film v nadprůměru a když od toho nečekáte žádný propracovaný příběh, u kterého byste museli nějak moc přemýšlet, budete si celý film užívat. Naštěstí není stopáž filmu přemrštěná a celé to pěkně uběhne. Trochu slabší 4*.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Skvělé. Myslím, že všichni dostali co chtěli - záznam ze zkoušek. A ten byl vynikající! Ukazují jaký byl Michael génius i jaký byl skromný a dobrosrdečný člověk a na jaké velkolepé show, která bohužel není, pracoval. Michael na pódiu válí a myslím , že by všechny padesátníky strčil hravě do kapsy. Byl to opravdu Král.

Dvojí hra (2009)

Až moc překombinované... Vlastně 3/4 filmu nevíte o co tam vůbec jde.

Návrh (2009)

Nečekaný průběh filmu ;-)