The Philanthropist (2009) (seriál)

Pěkný dobrodružný seriál. Příběhy v každé zemi nenudí, uběhnou svižně, herecké obsazení velmi dobré. Celkově nadprůměrný seriál.

Andělé a démoni (2009)

Zklamání. Po vydařené Šifře, která měla velice silné téma a film běží v rychlém tempu jsou Andělé a démoni nudní a téma je velice slabé. Celý film působí zmateně. Ale díky Tomu Hanksovi a Ewanu McGregorovi,vydařené hudbě a anticírkevnímu postoji filmu hodnotím průměr- 3 hvězdy.

Sólista (2009)

Čekal jsem od toho víc...

Kámoš k pohledání (2009)

Film, od kterého jsem čekal čistě průměrnou komedii, která by mohla být ve stylu Kopaček. Hluboce jsem se spletl. Pro mě to nebyla až tak komedie jako drama o životě s trochou komediálních prvků. Jason Segelovi postava sedla a hlavně díky němu jsem se rozhodl pro 4 hvězdičky i když jsem zprvu chtěl dát 3.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Podařený film. Pro fanoušky HP kteří nečetli knihu asi pětihvězdičková záležitost. Ale pro ty, co knihu četli, to je tak trochu zklamání. Některé scény byly úplně jinak, některé důležité věci nebyly vůbec řečeny- přesto hodnotím za 4* jakožto příznivec HP.

Poslední týden (2008)

Nádherný film, celou dobu ukázaná kanadská příroda, hraje tam můj oblíbený Joshua Jackson. Styl vyprávění třetí osobou byla správná volba, dodává to filmu na intenzitě.

Uvaříme, uvidíme… (2009) odpad!

nuda,nuda,nuda. Pořád se tam plká o ničem a není to vůbec vtipné, úplně bez děje. Musel jsem to po 20ti minutách vypnout protože už se to nedalo.

Gambler (2008)

Sice už milionkrát ohrané téma, ale jelikož jsem fanoušek těchto pokr filmů, musím dát za 3*.

Den D (2008) (pořad)

Zkrachovalci přicházejí s podřadnými nápady. Šašci v čele s mediálně protlačovaným,nijak výjimečným Okamurou jsou parodií na investory, kteří si myslí, že s těmi rádoby investorskými řečmi někoho ohromí. Je to především reality show se skoro nulovým přínosem investičních znalostí.