Hancock (2008)

K hodnocení, nejradši bych dal 3,5*, ale nejde to. Skvělý nápad akčního antihrdiny a první půlka filmu je hodně dobrá. Ve fázi, kdy začne být "super" i Ch. Theron už to pro mě však ztrácí lesk. Dojemný konec mě k tomu vůbec nedojal, přesto poutavý snímek.

Con Air (1997)

Nick Cage je prostě borec... Hodně se v Con Air vyrovnává Čaku Norisovi.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál) odpad!

Kdybych byl 9tiletý děcko, možná dám 5*, jinak je to stupiditou oplývající seriál, dál nou koment...

Jackie Brown (1997)

Začátek filmu mě hodně nalákal na to, abych ho dosledoval až do konce. Postupně se vyvíjející děj mě čím dál tím víc nudil.

Cry_Wolf (2005)

Hodně dobrý béčko, odehrávající se ve skvělém prostředí střední školy, obklopené lesem. Vývoj příběhu se neustále mění, což je nejsilnější stránka. I když je pravda, že těmi zvraty je to až trochu přeplácané. Určitě ale skvěle strávený čas.

Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

Dylan Moran je neskutečný komik, kterého jsem si oblíbil po shlédnutí seriálu Black Books. V této stand up comedy je jeho hůmor stejný, ale oproti seriálu mně tam něco chybí. Nesmál jsem se až tak často jak jsem doufal, přesto je těchto 85 minut příjemně strávených.

Svatba na bitevním poli (2008)

Hodnocení nemohu poskytnout, už kvůli tomu, že jsem viděl asi půlku. Stejně se však bojím, že i kdybych se na film dodíval, budu hodnotit stejně, a to Odpad!. Ani Bolek kvalitu filmu nedokázal zvednout a hlavní myšlenka a pár dědcích, kteří si hrajou na válku pro mě není dostatečně lákavá.

U mě dobrý (2008)

První část je dlouhá a nezáživná nuda probíhající v nesympatickém prostředí. Část druhá už je znatelně lepší a nebezpečně připomíná Dannyho parťáky. Celkově proto čistý průměr. Jen škoda, že film není o trochu víc vyvážený.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Jednoznačně nejlepší animák mého dětství, na který jsem se těšíval každý víkend. Podle mě dokáže předčit a klasiku jako je Tom a Jerry.

Sólokapr (2006)

I přes slušné herecké obsazení hlavních rolí, mě film ničím nezaujal a příběh byl hodně nudný. Myslím si, že i ** je vysoké hodnocení na to, jak moc jsem se těšil na konec.