Přepadení 13. okrsku (2005)

Laurence Fishburne skvělý, to se už tak nedá říct o Hawkovi. Jinak atmosféra není špatná, ale žádná bomba s nečekaným průběhem to taky není. Prostě průměr

Ospalá díra (1999)

Skvělá Burtonovská atmoška, děj který dokáže vtáhnout diváka, jen moc protahování a občasný chvíle nudy sráží moje hodnocení. Jinak moc pěkný.

Sex Drive (2008)

Dobrá úleťárna na styl Eurotripu mě i s ohraným příběhem dokázala v některých momentech hodně rozesmát. Škoda ale nudné prostřední části filmu. Už u začatku "necenzurované" verze jsem se slušně nasmál a dobře se tak naladil na zbytek filmu.

Domino (2005)

Keira i Rourke se svých rolí zhostili skvěle, děj filmu mně však přišel dost chaotickej a až moc přeplácanej.

Strážci - Watchmen (2009)

Skvělé bojové svény, výborné efekty jen ten příběh mě moc nenadchnul a filozofická úvaha o míru je hodně utopická. V kině každopádně skvělá podívaná, po dalším shlédnutí možná upravím hodnocení na **** zatím ne :)

Mlčení (2005) (TV film)

Jako o tom, že je to slabota a Tori Spelling je skvělá herečka vůbec nem cenu debatovat :-D Ale jak píše HaBe, nudu mě to zahnalo a ráno po probuzení a před prací jsem se na to podíval.

Krvavý sport (1988)

Tady to mám podobně jako u dvojtýho zásahu. Musel bych to okomentovat úplně stejně :)

Dvojitý zásah (1991)

Normálně bych dal ***** jenže to bych se na to musel dívat svýma nadšenýma dětskýma očima. Na tomhle jsem prostě vyrostl a Van Damme -ať je sebevíc nulovej - mě jako malýmu parchantovi ke štěstí stačil :))

Spirit (2008)

Skvělá komiksová atmosféra po stylu Sin city. Millerovému předchůdci se to však vyrovnat nemůže. Hodně jsem se těšil na L. Jacksona, celkem mě ale zklamal. Za chybu bych spíše dával špatně napsanou roli než že by to nějak nezvládal. S. Johansson mně zas přišla úplně zbytečná a Eva Mendes taky nic moc. Naopak dobrej výkon od hlavního hrdiny. Začátek filmu hodně špatnej a konec taky. Navíc jsem nějak nepobral ty Nácky a stupidní Octopusův cíl stát se bohem. Dávám ***, ale budu o tom ještě hodně přemýšlet.