Smrtonosná past 4.0 (2007)

Souhlasím s Golfistou. Nedá se to hodnotit jako Die hard, ale jen jako live free. Moc pěkný akční scény a jako u jednoho z mála akčních filmů mi nevadí nesmrtelnost hl. postavy. Ta dlouhá bojová scéna s Maggie fakt nudila, ale tak dívat se na ni dalo :) Upřímně řečeno, čekal jsem větší brak, nakonec jsem i spokojen 68%.

Smrtonosná past (1988)

Hodně jsem přemýšlel nad pěti, je ot fakt výbornej film se skvělou atmoškou a k Willisovi škoda mluvit. Nej hláška: ,,We need some other FBI guys, I guess."

Život je krásný (1997)

Film jsem viděl až od druhé půlky, přesto si myslím, že jsem podstatu zachytil. Po znovushlédnutí možná upravím hodnocení.

Pařba ve Vegas (2009)

Nemám co vytknout, sám se divím, že dávám komedii *****, ale tahle si to fakt zaslouží. Zápichy po celej film a dobrá nálada taky. Fakt jsem se bavil a ještě při usínání jsem měl úsměv na tváři. Pecka!

Ozvěny mrtvých (1999)

Super atmosféra, chybí trošku víc brutality a lekavých scének. Vysvětlení a motiv vraždy mně přijde hodně odbitý, (- chlastali jsme, potkali babu a pak ji udusili igelitem. -) Jde určitě o horší dvojče Šestého smyslu, u toho mě mrazilo daleko víc. Ale jako dobrý :)

Policajt ze sámošky (2009)

Ač je Kevin James jeden z mých oblíbených "komediantů" tento film nenabízí nic víc než šedej průměr. Občas se ale povede, že mě jeho osobitej styl dokáže rozesmát, jinak o nějaký slušným příběhu samozřejmě nemůže být ani řeč :) Každopádně kdo mě hodně zklamal je Keir O'Donnell, je to asi první film ve kterým ho vidím a hroznej výkon i na takový béčko.

Kočičí lidé (1982) odpad!

Celej film jsem doslova protrpěl, mnohokrát jsem chtěl sledování přerušit a věnovat se zábavnějším a smysluplnějším aktivitám, přesto jsem vydržel. Odměny jsem se bohužel nedočkal.

Bratři z donucení (2008)

Celkem dobrá prdel, sice takový lehčí béčko, ale zasmál jsem se. "Tvůj set bubnů je děvka!"

P.S. Miluji Tě (2007)

Je to ubulená limonáda, ale ne až tak hrozná jak některý jiný. Doteď mě ale fascinuje dobře vymyšlenej pohřeb za doprovodu vychlazenýho Jamesona :)