Nezvratný osud 2 (2003)

Hlášky: Eugene Dix: - "Smrtko, ty buzerante!" & (Mluví o Clear.) Kimberly Cormanová: - "Počkejte, ona je nebezpečná?" ošetřovatelka: - "Ne, ale myslí, že vy ano." & Kimberly Cormanová: - "Vím, co mám dělat, abych nás zachránila. Musím umřít."

Hra (1997)

Hlášky: Conrad: - "Pro tebe." Nicholas Van Orton: - "To jsi nemusel." Conrad: - "Co můžeš dát človeku, který má... všechno?" Nicholas Van Orton: - " 'Celoplošné rekreační služby'. Golfové hole už mám." Conrad: - "Zavolej tam." Nicholas Van Orton: - "Proč?" Conrad: - "Změní ti život na zábavu." Nicholas Van Orton: - "Na zábavu?" Conrad: - "Vždyť víš. Viděl jsi už lidi bavit se." & Nicholas Van Orton: - "Tak dobře, nadzvihnu vás." Christine: - "Můžete jít první, prosím?" Nicholas Van Orton: - "Toto není pokus o galantnost. Pokud vás nenadzvihnu, jak se dostanete nahoru?" Christine: - "Můžete mě vytáhnout." Nicholas Van Orton: - "Takhle je to jednodušší." Christine: - "Ne." Nicholas Van Orton: - "Prosím..." Christine: - "Nenosím spodní prádlo. Ok? A je to venku." Nicholas Van Orton: - "Ou, dobře." & (Pes sebral Nicholasovi botu.) Nicholas Van Orton: - "Tak to bylo tisíc dolarů." Christine: - "Vaše boty stály tisíc dolarů?" Nicholas Van Orton: - "Jedna stála."

Pokoj 1408 (2007)

Hlášky: Mike Enslin: - "1408 je kuřácký pokoj?" Gerald Olin: - "Vlastně ano." Mike Enslin: - "Dobrá, o jednu starost méně během nočního bdění." Gerald Olin: - "Nabídnete si doutník?" Mike Enslin: - "Ne, děkuji, já nekouřím." Gerald Olin: - "Ano, jistě..." Mike Enslin: - "To jen pro případ, že by vypukla nukleární válka. Přestal jsem už dávno. Zčásti zlozvyk, zčásti pověra. Znáte to, spisovatelé." Gerald Olin: - "Ale pijete, že?" Mike Enslin: - "Samozřejmě, říkal jsem, že jsem spisovatel." & Mike Enslin: - "Prosím, dejte mi ten klíč." Gerald Olin: - "Pane Ensline..." Mike Enslin: - "Prostě mi dejte ten klíč. Nocoval jsem v 'Bigby House'. Čistil jsem si zuby hned vedle vany, ve které sir David Smith utopil celou svoji rodinu. A upírů jsem se přestal bát, když mi bylo 12. A víte, proč můžu přespat v tom strašidelném pokoji? Protože vím, že žádní ghulové, duchové ani příšerky neexistují. A i kdyby existovali, není Boha, který by nás před nimi ochránil." Gerald Olin: - "Takže vám to nerozmluvím." Mike Enslin: - "Myslím, že si už rozumíme." & Katie: - "Mami, víš kam jdu?" Mike Enslin: - "Ty nikam nejdeš. Zůstaneš tady s námi. Ok?" Katie: - "Tati, všichni musí umřít." Lily Enslinová: - "Když jsou staří." Mike Enslin: - "Hodně staří." Lily Enslinová: - "Odcházejí do lepšího světa. Je to tam nádherné. Budou tam všichni tvoji přátelé..." Katie: - "Je tam Bůh, tati?" Mike Enslin: - "Ano." Katie: - "Opravdu tomu věříš, tati?"

Spider-Man 3 (2007)

Hlášky: (Mary Jane čte Petrovi recenzi z novin o jejím pěveckém vystoupení.) Mary Jane Watsonová: - "Mladá slečna M. J. Watsonová je pěkná žena. Milá na pohled, ale ne na poslech. Její slabý hlásek se nedostal dál než za první řadu." Peter Parker: - "To není pravda. Byl jsem tam." Mary Jane Watsonová: - "Seděl jsi v první řadě." & Harry Osborn: - "Na střední jsem tě chránil, ale teď ti nakopu prdel." & Peter Parker: "Cokoliv se nám postaví do cesty... Jakoukoliv bitvu musíme svést sami se sebou, vždy máme na výběr. Můj přítel, Harry, mě to naučil. Vybral si a vydal ze sebe vše. To právě volba z nás dělá ty, kým jsme. A vždy si můžeme vybrat to, co je správné."

Garfield ve filmu (2004)

Hlášky: dobrman Luco: (výhružně na Garfielda) - "Jsi na špatné straně ulice. Pakuj se!" Garfield: - "A ty, Luco, jsi na špatné straně vývojové křivky." & John Arbuckle: - "Garfilede, ty jsi sežral všechny lasagne..." Garfield: - "Já za to nemůžu, ony si začaly." & Garfield: - "Takže si to vyřídíme packoručně?"

Matrix Reloaded (2003)

Hlášky: agent Smith: - "To nejlepší na mně je, že je nás mnoho." & Vědma: - "Dáš si bonbón?" Neo: - "Jak se můžu rozhodnout, když víte, co řeknu?" Vědma: - "Už jsi se rozhodl." & Radní: - "Staří muži se už nezabývají logikou. To nemá logiku." Neo: - "Tak proč nemá rada mladší členy?" Radní: - "To má logiku." & Morpheus: - "Některé věci se nikdy nezmění. A některé ano." & agent Smith: - "Zabil jsem vás a musím říct, že s jistým uspokojením." & Trinity: - "Co vidíš?" Neo: - "Kód je nějaký divný." Morpheus: - "Šifrovaný." Trinity: - "A to je pro nás dobře nebo špatně?" Neo: - "V každém patře jsou výbušniny." Trinity: - "Takže špatně." & Neo: - "Co chcete?" agent Smith: - "Jsem jako vy, chci všechno." Morpheus: - "I kulku do hlavy?" & Persofone: - "Jak jsi říkal miláčku, příčina a následek." Merovingian: - "Jaká příčina? Jakou tohle může mít příčinu?" Persefone: - "A co ta rtěnka?" Merovingian: - "Jaká rtěnka? O jaké rtěnce to mluvíš?" (Otírá si rty.) Persefone: - "Nelíbala tě na rty." Merovnigian: (koktá) - "Ale to nic nebylo. Vážně ne."

Matrix (1999)

Hlášky: Mouse: - "Prej si prošel tim programem na školení agentů. Tak víš co? Ten je vode mně." Apoc: - "A je to tady." Mouse: - "Tak cos jí říkal?" Neo: - "Komu?" Mouse: - "Tý v červenejch šatech. Navrhnul jsem ji. Sice toho moc nenamluví, ale kdybys… kdybys měl zájem, moh bych ti domluvit něco intimnějšího..." Switch: - "Digitální pasák v akci!" & (Po nepodařeném skoku mezi mrakodrapy Neovi teče krev.) Neo: - "To nebylo jenom jako?" Morpheus: - "Pro tvůj mozek ne." Neo: - "Když se zabiješ v Matrixu, tak umřeš i tady?" Morpheus: - "Tělo bez mozku je k ničemu." & (Po přestřelce s agentem.) Trinity: - "Jak jsi to dokázal?" Neo: - "A co jako?" Trinity: - "Vyhnout se kulkám. Něco tak rychlého jsem neviděla." (Neo ukáže na krvavou ránu.) Neo: - "Tak rychlý jsem nebyl." & agent Smith: - "Dostřílel jste, pane Andersone!" Neo: - "Vy taky!" & Morpheus: - "Co je to Matrix? Manipulace. Počítačem vytvořený iluzorní svět. Stvořený k tomu, aby nás mohli ovládat a proměnit lidské bytosti v tohleto." (Ukáže baterku.) & Morpheus: - "Můžu ti jen ukázat dveře, projít jimi už musíš sám." & Neo: - "Chceš tím říct, že uteču kulce?" Morpheus: - "Ne, Neo... Chci tím říct, že až budeš připravený, nebudeš muset utíkat." & Morpheus: - "Kdyby věděli to, co já, byl bys už dávno mrtvý." & Vědma: - "Řekla bych ti, aby ses posadil, ale stejně bys odmítnul. A kvůli té váze se netrap." Neo: - "Kvůli jaké váze?" (Otočí se a zhodí vázu ze stolku.) & Morpheus: - "Brzy pochopíš, že je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní." & Neo: - "Proč mě bolí oči?" Morpheus: - "Nikdy předím jsi je nepoužíval." & Morpheus: - "Existují líhně, obrovské líhně, Neo, lidé už se dávno nerodí, oni nás pěstují!"

Gympl (2007)

Hlášky: učitel češtiny: - "Neváží si svobody, nezajímá je literatura, nezajímá je historie, nezajímá je nic! Válku na ně! Nejdřív tady to a pak válku!" třídní učitel: - "Víte co je zajímavý? Že ten, kdo je na škole průměrnej nebo podprůměrnej, tak to v životě dotáhne nejdál" učitel češtiny: - "Jsou to grázlové, verbeš, zločinci!" ředitelka školy: - "Tak pudou do politiky, no." & zhulenec: - "Vy tady pěstujete ryby, jo? To jsou uplně stejný jako máme doma!" Klára: - "Ty vole, to jsou tvoje ryby! Vždyť jsme u tebe v bytě!" & ředitelka: - "Nepiješ, nekouříš, nejíš maso, v kůži nechodíš... Baví tě aspoň šukat?"

Hurá do basy (2006)

Hlášky: John Lyshitski: - "Kdybych měl dostat niklák pokaždé, když jsem byl uvězněn... měl bych 15 centů." & John Lyshitski: - "Měli bychom být spolu v cele. Nechrápu a jsem tichý masturbant. Hele, dokonce ti nechám horní lůžko." & soudce: - "Pane Biedermane, máte pocit, že jste připraven k návratu do společnosti?" (Pohled na Nelsonův obličej, kde má na čele obřím písmem white power a na krku hákové kříže.) Nelson Biederman IV.: - "Rozhodně. Vězení ze mě udělalo jiného člověka. Až se odsud dostanu, budu bojovat za to, v co věřím."

Rychle a zběsile 2 (2003)

Hlášky: (Brian přijede na start.) Tej Parker: - "Tady máme čtvrtýho." Suki: - "Do prdele. To je Brian." & Tej Parker: - "Suki, kdy si to rozdáš se mnou?" Suki: - "Až budeš mít správný nádobíčko." Tej Parker: - "Tak jo." & Roman Pearce: (na Enriqueho) - "Za tenhle koženej ksicht tě Verone platí? Protože kdyby jo, nechal bych si z nosu tu pihu odstranit." & (Brian se chystá s autem skočit na loď.) Roman Pearce: - "Ukaž jim, jak to dělaj v Kobře 11." & (Verona zatýkají.) Roman Pearce: (na Verona) - "Neskláněj se pro mejdlo, kámo." Brian O'Conner: (na Romana) - "Víš doufám, že až se dostane z vězení, nakope ti prdel." (Roman se začne smát.) Roman Pearce: - "Nedostane se ven." Carter Veron: (na Romana) - "Uvidíme se brzy." Roman Pearce: - "Myslíš, že se dostane ven?" Brian O'Conner: - "Dostane." Roman Pearce: - "Kecáš. Myslíš, že ho pustěj?"