Bigbít (1998) (seriál)

42 hodin tu kecají vlasatí chlapi, kteří se nějak zasekli v 70. letech :) Ba ne, pár dílů bylo dobrejch...

Proces H (2009) (seriál)

Vynikající dokumentární seriál, kterému jiné moderní české seriály (snad s výjimkou Četnických humoresek) nesahají po kotníky.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Řemeslně dokonalé, průměrně zahrané, příšeně nadabované. A navíc příliš dlouhé. - - - - - Po druhém shlédnutí (tentokráte v původním znění) to nebylo tak zlé. Ten dabing tomu fakt hodně ubližuje. Avšak scéna tanečku Harryho a Hermiony zůstane asi nejtrapnějším momentem celé ságy - kino se mohlo smíchy popukat :)

Pýcha a předsudek (2005)

Příběh podaný bez patosu, s úžasnou lehkostí a radostí. Žádné citové vydírání, jen prostá venkovská Anglie, do které se člověk nemůže nezamilovat.

Král Artuš (2004)

Film zůstává na půli cesty úplně ve všem :(

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Ale jo, ušlo to, kino dělá svoje. Nejlepší na celém filmu je pochopitelně poslední záběr a hláška (a nemyslím toho psa po titulcích :)

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Wonkova továrna je sice fantasticky kouzelná, slaďoučká a barevná, dokonce i burtonovsky potemnělá, přesto mě jako celek snímek moc nezaujal. Asi to bude tím přehnaným peelingem Johnnyho Deppa =D