Godzilla Minus One (2023)

Nejlepsi film roku? Leda ve snu.  Nejlepsi Godzilla? Leda z Japonska (ale na to sem jich tolik nevidel, abych to posoudil) Nejlepsi scena s Godzillou? Samozrejme! Nejsem si jisty jestli to za 3 kila vstupneho stoji kvuli jedne, dost mozna nejlepsi scene roku, stoji. Na to je to stale moc Japonske a to to rika clovek co na stredni frcel ruzne Japonske bizary a anime. To jak na to bude reagovat neznale a nenachystane publikum (klicova je hned uvodni zminka o 70ti letem vyroci) jsem se presvedcil na vlastni kuzi, kdy v posledni dost cheesy (ale v kontextu naprosto v pohode) scene se ctvrtka kina smala.

Boj o moc - Série 4 (2023) (série)

První polovina závěrečné sezóny je tak na 11/10, takže když je ta druhá jen na 9, tak vám to přijde slabší, ale je to stále kurva dobré!

We Are Still Here (2015)

Poloamaterska splacanina s nepresvedcivymi herci a scenarem, ktery se na zacatku vykasle na expozici, aby ji pak v prubehu davkoval tim nejnesikovnejsim zpusobem.

Boj o moc - Série 3 (2021) (série)

Prvni polovinu jsem premyslel jestli to nevzdam. Prislo mi, ze to jde odnokud nikam, tvurci se snazi zbavit, nekterych linek z minula a postavy a jejich promluvy jedou na setrvacnik... Pak se to ale zlomi a druha pulka si nezada s prvni sezonou. No tak snad se ve ctvrte sezone povede udrzet kvalitu spise te druhe pulky treti.

Barbie (2023)

V jednotlivostech bud genialni nebo zbytecne doslovne. Kazdopadne produkcne i rezijne spickove. Kdybych tehda v lete dal Barbenheimera a tohle videl jako druhy film, tak by mi to prislo mozna lepsi, nez to ve skutecnosti je.

Boj o moc - Série 2 (2019) (série)

Chvili mi trvalo se do toho dokopat (Usher and shit), bohuzel druha rada je v mnohem slabsi nez ta prvni a ani genialni posledni dil, to z mirneho nadprumeru do udalosti nevytahne. Snad to treti rada vytahne zpet.

South Park: Joining the Panderverse (2023) (TV film)

Wow, tak to byl hodne deep cut. Jsem rád, že patřím k té menšině (haha), která pobere všechny reference, tak jsem se nenasmál už dlouho.

Kostlivec (2023)

Nebudu kecat, kdyz reknu ze velmi podobnych filmu, jsem videl desitky. Vetsinu z nich do par mesicu zapomenu, ze sem videl. Tenhle nebude vyjimkou, ale nutno poznamenat, ze je velmi slusne zpracovany se skvelymi jump scary. A nebudu mit problem si nekdy dat opacko.

Neskutečná cesta Billa a Teda (1991)

Dvojka postrádá lehkost a přímočarost jedničky, není ani tak vtipná, je místy dadaistická a surreální a vážná. Nicméně v občasných jednotlivostech jsou ty nápady na hranici geniality.