Nováci (1995) (seriál)

Tehdá to byl dobrej pořad plnej vtipnejch chvilek, postupem času to vše ale upadlo v zapomění.

Snídaně (1994) (pořad)

Občas sleduju při vstávání do práce, někdy se člověk dozví zajímavý informace hned po ránu...

Dům snů (2009) (pořad) odpad!

No cemment

Comeback (2008) (seriál)

Jeden z mála českých sitcomů kde se člověk zasměje a pobaví i přeze všechnu jednoduchost a slepenost z horkých jehel.

Zeke a Luther (2009) (seriál) odpad!

Tak u tohohle nechápu, že to vůbec někdo vymyslel, zrežíroval, produkoval a vůbec vypustil do světa v dnešní době!

Mistr Manny (2006) (seriál)

Malý kutilové, kteří představují základní nářadí s Mannym jenž vše opravuje za jejich pomoci. No popravdě jsem nevydržel u žádného dílu déle jak pár minut, a ani děti nijak zvlášť nereagovali na tenhle seriál, takže * za snahu.

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Osobně jsem viděl pár dílů a z většiny jen okamžikem, ale pro naše nejmenší pěkná podívaná a mnohdy poučná.

Náhradníci (2006) (seriál)

Dva sirotci najdou v novinách inzerát s náhradníky, využijí toho a zajistí si rodiče. Pohlednou matku agentku K a trochu jednoduchého otce riskujícího svůj život jako kaskadéra. Pokaždé když jim někdo nevyhovuje, využíjí možnosti náhradníka, a nakonec zjistí, že výměna neřešila daný problém, uvědomí si vždy že výměna neřešila daný problém ?

Kim Possible (2002) (seriál)

Docela zajímavý seriál v podání mladé agentky Kim Possible, které pomáhá v misích její kamarád Ron a holá krysa Rufus. Nejtradičnější nepřátelé se opakují což je docela ohraná nuda po pár dílech.