Obvyklí podezřelí (1995)

Výborná krimi, ale na plný počet nejdu, protože jsem při sledování filmu zjistil, jak to asi je a jak to skončí. Skvěle obsazení.

Dva papežové (2019)

Moc jsem se toho bál, bál jsem se, že se budu dívat na dva starý dědky, co si povídají bůh ví o čem. Nakonec dávám plný počet, protože tento film je tak milý a tak krásně natočený, Hopkins a hlavně Pryce výborní, zasmál jsem se. Netflix sem tam natočí krásnou podívanou, co se týče filmu.

Děda je lotr (2016)

De Nirovy komedie tohoto typu jsou fakt hrozné pičoviny, navíc zde je jeho postava úplnej kretén a ten jeho vnuk ještě větší, a to mám De Nira a Efrona celkem v oblibě. Nevím, čemu jsem se měl smát, trapas.

Léto 84 (2018)

Taková průměrná až podprůměrná, téměř dětská, blbina, na televizní úrovni, která se veze na atmosféře https://www.csfd.cz/film/430582-stranger-things/komentare/ děj je předvídatelný, ale já už toho viděl spoustu, takže mě jen tak něco nepřekvapí, ale na to jedno zkouknutí, když už nic jiného, to ujde.

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Film, kolem kterého se točí tento film, jsem neviděl a ani to nemám v plánu, jen jsem zkouknul pár videí na youtube a stačilo to, ale toto mě pobavilo. James Franco zahrál skvěle, zlatý glóbus si zasloužil.

Krvavá nevěsta (2019)

Čekal jsem tedy více, mnohem více a ten konec byl hodně WTF, měla si je podat nevěsta.

Máma (2019)

Myšlenka dobrá, výsledek špatný. Škoda, málem jsem to nedokoukal, hrozná nuda, nic se tam téměř neděje.

Syn temnoty (2019)

Myslím, že z toho šlo vytřískat mnohem víc. Škoda. Ovšem vyvražďování je docela cool.

Národní třída (2019)

Další české nabubřelé nic, co si myslí, že zkultovní na základě jedné hlášky propálené již v traileru. Špatné.