Sherlock (2010) (seriál)

První série: 1 - 100 %, 2 - 80 %, 3 - 90 %. Druhá série: 1, 2, 3 - 100 % - neuvěřitelná série. Třetí série: 1 - 80 %, 2 - 60 %, 3 - 70 %. Doufám, že to tou 4 sérií napraví, které snad nebude až za dlouhé 2 roky.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Tohle opradu nemá nic společného s residentem, jen název. Je to přehlídka tupejch zpomalovaček, trapné Alice, co i myšlenkou někomu urve libovolnou část těla ... i u Ulice na nově jsem se bavil víc než u téhle kraviny ... scénář vymyslel pes, když čůral svoje jméno do sněhu, a tak nudně unuděná atmosféra, u které se může bavit a považovat to za akci jen červená zadnice orangutana ... fuj to byl děs.

Ztraceni (2004) (seriál) odpad!

Za to šestileté završení konce seriálu ... jinak po 3 sériích silné 4*, ale za ten finish odpad. Fakt mě tvůrci nasr***, jak nevím kdo, na tohle že jsem čekal 6 let.

Už jsme tam? (2005) odpad!

Nejraději bych si založil dalších 10 účtů na ČSFD jen proto, abych tomu mohl dát dalších 10 odpadů. Debilovina prvního kalibru.

S čerty nejsou žerty (1984)

Nejlepší česká pohádka všech dob! A čert nikdy nespí! Takže bacha :D

Extrakt (2009)

Mila Kunis je samozřejmě k sežrání (nebo spíše k polítí sladším extractem nebo medem a olí... :D )

Stáhni mě do pekla (2009)

Jsem nevěřil kolik nechutností se dá vymyslet na ohyzdně schnilou babiznu, s umělou zubní protézou, co neustálé slintá podivnej zelenej hegeš a kartáček s ústní vodou asi viděla jen v kauflandu. Blue. Vcelku jinak vydařený thriller.

Veřejní nepřátelé (2009)

Ještě teď mi jdou oči šejdrem z tý otřesný digitální kamery, kde to vypadá v každém záběru, že jsem zrovna zachytili herce při pauze na svačinu. Proč ta reálnost, proč? A k tomu makrozáběry přímo do obličeje alá Vorel (další kameramanoblbeček, sory všem :( ) a rozklepanost, když to někdo neumí a snaží se napodobit Bourna styl, tak ať si nebere digitální kameru nebo jí nějakým způsobem vyfiltruje. Ve filmu toho je víc co šlo do kopru, ale ať jen nekritizuju, tak vyzdvyhnu alespoň tu výpravu, slabost pro thompsny se nezapře :).