Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Přiznejme si to, kdo by se nepodíval na film, kde je možnost konečne vidět Megan Fox tak, jak jí vidí jen sprchoví kout u ní doma. A kdo říká, že ne a alespoň z Megan Fox části se mu film nelíbil, tak ten je robot a posunuje evolučně chlapy před stroje.

Fur TV (2008) (seriál)

Proti tomuhle seriálu je South Park jen animovanej večerníček pro předškoláky s bryndákem kolem krku. Mix porna, vulgárních narážek, masturbování, alkoholismu a výukového ponaučení o sledování tv s hlavními členy co jsou maňásci a celé je to zabalené do neuvěřitelně vtipného hávu, že se bude za panděro popadat a řezat smíchy zároveň. Takhle jsem se kolem půlnoci už dlouho nepobavil.

500 dní se Summer (2009)

Romantická komedie tak trochu jinak, jak i naznačuje začátek filmu. Ideální filmeček na odpoledne s drahou polovičkou, kdy nezvoní telefon, venku je hnusně, nikdo po vás nic nechce a vy si může vychutnat 90 minut pohodové romantické komedie. Přidejte k tomu svěží hudební doprovod, krásnou kameru, působivé herecké obsazení a scénář, který nikam nikoho netlačí a nefrustruje zbytečným tlacháním. 95%

Symptom Pandorum (2009)

Megamasakrsystém scifi podívaná s hutnou a klaustrofobickou atmosférou od dob vetřelce. Blikající zářivky, tísnivé prostředí, monstra, co skáčou do výšky víc jak Sergej Bubka. Prvotřídní obsazení s famózním Fosterem, kterej padá celej film furt do nějakejch blivajzů, ale hraje svojí roli opravdu do posledního dechu. Absolut povinost pro scifi přízněnce. 100%

Pekelná ženská (2001)

Obsazení vypadá velice slibně, ale výsledek přímo katastrofální. Ultrakýčovitá podivaná s hlavní zápornou pekelnou ženskou, které ty její vychvalované prsa, co vypadají jako povadlé fusky přehozené přes prádelní šňůru, bych nejraději svázal do námořnického uzlu a narval jí je do chřtánu, protože co tam ona předvádí, to je fakt na ránu. Prostě, celej film mi přišel jako by scénář psala voskovkama mateřská školka, a kdo na to doplatil byl jason, steve a jack. Protože ty měli trestuhodně napsané role. 1* za jeptišskou posilku. To bylo asi tak jidený zábavný moment na celém filmu.

Mary a Max (2009)

Nejvícnejhodóbožovější z nejvíchodobóžovejch animáků, který jsem kdy viděl. 100%

Čtyři pokoje (1995)

To zas byla jednou volovina, na kterou jsem se ani nevím poč dokoukal do konce. 1 pokoj, to je takovej mix triků jako z pořadu o králíkovi bags bannym. 2 pokoj pojednává asi o tom, jak rychle utýct z pokoje a proč si zrovna nevybrat okno na hajzlíku a třeba se v něm seknout. 3 pokoj je lahodná ukázka na reklamu o cigaretách a nelítostném líbaní v záklonu. 4 pokoj, to byl podrobný návod, jak si udělat rybí prsty a popsat to asi milionem slov. Takže na začátku a na konci víte asi tolik, co ví uzbekytánec o transplantaci jater. A ta 1* je pro všechny, kteří mají odvahu to dokoukat.

Zombieland (2009)

Se zombiefilmem se musí zacházet opatrnějc víc jak s převozem Hannibala Lectra. Ale zde se s ním zacházelo v jemných rukavičkách, a proto nevznikl kde jeký paskvil, ale prvotřídní zombiekomedie se vším, co přijde k chuti (pořádné rozsr** zombie čímkoli, co je po ruce), černý humor a hlavně inteligentní scénář, který si nehraje na nějaké poselství, ale chce bavit. Luxusní komedie od dob Shaun Of The Dead. A Woody si to u mě napravil po demetní roli v 2012.

2012 (2009)

Zas oblíbené americké katastrofické klišé o konci světa s hrdiny, co se předhánějí, kdo se kde může obětovat libovolnou smrtí (Woody, Glover,..) a destrukční podívanou, která bere místy opravdu dech. Také se nezapomnělo, aby hlavní hrdina ke konci filmu něco nepokazil, nemohl tím tak překazit záchranou misy lidstva a musí tedy sám svízt boj s nemilosrdně ubíhající časomírou, u které zavládne po splnění všech peripetií nevýsostný výkřk, hoden masturbujícího jelena v říji. A poslední věta filmu "Už nenosím pleny" ta to celé povznesla o kus blíže k prd***. Sumadestroysumárum 55%.

Na odstřel (2009)

Amerických konspiračních filmů kde se tajemná zápletka pozvolna odkrývá asi tak, jako piškoty ve vanilkovém pudinku, není nikdy dost. Rozjezd parádní, herci také (Ben září jako nikdy, i když pořád dumám za jak dlouho mladej vezme ze záběru skafandr a v ruku v ruce vytáhne paty s Brucem vtříc armagedonu) a skvělá režije, která podrží to né moc dobré rozuzlení. PS: killer v pozadí, co i trefí na 50 m ančovičku na pizze v baťohu u pizzamena na kole, má teda trestuhodnou smrt, zasloužil by si víc.