Nenarození (2009)

U pár scén jsem se málem podruhé narodil, jak jsem se lekl, ale to na pořádný horor nestačí.

Policajt ze sámošky (2009) odpad!

Přišpekatej film, co připomíná velikostí hlavního hrdiny jedině reklamu na Hermadur sýr. Jen v amerických filmech si může totiž vzít trapný vtipálek, na dvoukolové přesunovadle v obchoďáku, za manželku krásku a vyzní to jako happyend. Amerika je zvrhlejší než nejazmilovanější pohled na Paroubka. Blueeee

Pusinky (2007)

Celý film o 3 pubnách, které si asi nevzaly prášky na menzes a zapomněly se z vycházky z kravína, nemá cenu sledovat. Vyhnout se velkým obloukem před tímto filmem.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Sám samotinký si štráduju do kina na tento filmík v doměnce, že to bude po fénixoě řádu pořádná filmařská orgie a nejlépe osamotě si to vychutnám, tak aby mi to nikdo nekazil. Ale chyba lávky, na dabing Vojty Kotka, který občas ujede, bych ani tak neupozorňoval. Ale na ten přenudělej děj, co připomíná snad nějaké náctileté sezení s promítáním sexuální výchovy v zapadlé vesničce, to opravdu nejde nezmínit. Film, který kombinuje tetelení hlavních hrdinů z dob 90210 s akční sekvencí to mi opravdu nesedí. Fakt nuda k uspání. Doufám, že ten poslední 2díl bude mít lepší spád.

Pařba ve Vegas (2009)

Teď nevím kam dřív, jestli prvně nezajít do lékárny pro rohypnol nebo koupit letenky do las vegas. Vytříbená komedie, co je jedna velká reklama na akci. Už chci pátek :D

Top Gear (1978) (pořad)

To snad ani nejde pod 5*. Automobilový pořad co má snad větší rozpočet na díl než má David Backham na koupy svého spodního prádla. Krásná auta, bezprostřední záběry aut a svěží komentář, co víc si přát, jen aby to nebyl měsíčník a bylo víc jak 10 dílů ročně :(.

Terminator Salvation (2009)

Těšil jsem se na tenhle film snad víc jak na ztracení panictví v pubertě. Sice scénář je trošku fádní asi jako předimenzovaný zástup máminých truhlíků v okně, ale jinak zbytek stojí za to. Nemá smysl srovnávat s Cameronovou jízdou a ani to nebudu dělat, termík 1, 2 byl sám o sobě, 3 sama o sobě a tohle zase něco úplně jiného. Dávám 3* za film a 1* za podporu a hlavně za comback Arnieho. Tak tedy tudum tu du tum tu du

František je děvkař (2008)

Děvka je maximálně tak producent tohoto filmu, co chtěl, abych zaplatil za promítaní tohoto dílka. Hold, každý jednou naletí nejaký ty děvce, a pak se mu to líbí nebo ne. Já naletěl :(

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Hned bych zajel do baumaxu si koupit jedny takové dvířka ke mě do pokojíčku, jen abych mohl proklouznout do stéjného pestrobarevného světa, jako Korolínka a čert vem ty knoflíky místo očích. Opravdu vymazlený animáček, co má svoje kouzlo a je hlavně odproštěn od infantylních dětských vtípků, které většinou kazí všechny dobře naladěné animáky.

Fanoušci (2009)

Až na ten kapesníčkovej konec bez kterého by to bylo na jasných 5*. Ale pro všechny fandy Star Wars je to samozřejmost. Tak tu tu tudutu du tu tudutu tu du tududu du