Ďáblova lest (2009) (seriál)

Příjemný film z české produkce. Přední české herecké obsazení se skvělým Ivanem Trojanem, až tedy na Aničku, která vypadá jako plnokrevná nacistka. Sice konec všemu prdtrhnul nohy, ale za ten podařený rozjezd s navoděním atmosféry dávám slušné 3*.

Kojak (1973) (seriál)

Jedna velká reklama na lízátka...

Předčítač (2008)

Nádherné drama s famózní Kate Winslet, které vám vyrazí dech. Neváhat, jinak je možnost, že vám ho někdo předčte a předříká dřív než si ho vychutnáte sami. O to víc překvapí.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Jeden z nej českých seriálů vůbec! Mohl bych se na něj koukat pořád, protože ta dobová atmosféra ta chytne za flígr! Jediná škoda, že je tak málo dílů :(.

Po čem kluci touží? (2008) odpad!

Po konci tohoto filmu jsem toužil, abych veškerou zasaženou mozkovou část tímto filmem vyzvracel do záchoda.

Gran Torino (2008)

Krásný film s krásným autem, jen škoda, že za celý film jen tak postává okolo a vyjede se s ním až na poslední půl minutu. Ten burácející zvuk by za to stál jako drsné rasistické hlášky hlavního hrdiny, který si nebere servítky s ničím. Zbytek nemá cenu popisovat to se musí vidět. Bez váhání 5*!

Comeback (2008) (seriál)

Zářný příklad jak se nemá točit sitcom po česku. Přitroublé gagy, námět dílů by troufli i teletabies, Dejdar co by novodobý po lobotomii mozku splašený tarzan s umaštěnýma pačesama víc jak nejpečeněší rakosníhovo voňavé a křehké kuře. Tohle je děs a 1* je za ... no asi ze soucitu.

Výměna (2008)

Clint Eastwood honí co se dá a každým filmem se mu to daří čím dal víc a drásající drsná dramata mu sedí víc jak sparťanský boxer na slávistickým obličeji. Skvělě zahrané, pozvolné táma, atmosféra utlačování, které snad nenechá nikoho chladným a nejraději by si vytáhnul z obrazovky ty prevíty z psychiny a narval jim tu blbou elektrodu do prd**. Úžasný zážitek mi Clint naservíroval a to sem ještě netušil, že mě čeká ještě větší lahůdka v podání Gran Torina.

Život s Louiem (1995) (seriál)

Nekompromisní seriál o tlouštíkovi, který mi připomínal mé dětství a dosti vysvětluje mojí skupinovou fotografii ze školky kdy jako jedinej sem navlíknutej v ručně upleteném svetříku a sedím jako lord na dvou židličkách.

Špionky (2001) (seriál)

Mít hrdinky tak o 2 čísla větší poprsí a rozhalenější kombinézky tak by se na to dalo koukat s odkazem na manga, ale to by potom nebylo pro děti i když dneska už ty fakani vyděli snad všechno a pochybuju, že se zastaví u sledování této kraviny, spíš si pustí cod a zachrání svět po svém.