Kamarádova holka (2008)

Fuc* Fuc* Fuc* Fuc* Fuc* Fuc* Fuc* Fuc* Fuckt dobrá komedie na odpolední poleženíčko.

Venkovský učitel (2008)

Je mi líto dávat 1* a to mám sakra rád Pavla Lišku a jeho výkony ve filmech, ale vleklo se to jako šnek zahradní se třema ulitama a to srdcervoucí vydírání. Nemohu jinak než 1* alespoň za tu krásnou kameru.

Kurýr 3 (2008)

Po 15 minutách sem si říkal, co mi to máma dala do toho vánočního bramborového salátu, a ono špatně, to ta blbá režije, ve které vyšumí sebelepší choreografie, kterou nakonec podtrhne nesmyslně zrychlený záběr a střelba tolika střihů, víc jak kadence kopů Stathmana do protivníků. Od scénáře sem nečekal nic, ale od tohodle tipu filmu sem čekal zábavu a oddechový zážitek, jenž se mi nedostavil. Škoda. 1* za Tbaga a 2* za charisma Jasona Stathmana.

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Vyjít z kina a pamatovat si z filmu jen ... vlastně vůbec nic.! A je to tak lepší a kdo si chce zničit klasiku z dob před 25lety tak tomu to vřele doporučuji.

Oko dravce (2008)

Tempo pekelné, scénař žalostný, pointa stupidní, záverečná 5minutovka na odstřelení, ... no co dodat takovej mix alá lečo s chlebem, které někomu bude chutnat někomu ne. Nebýt toho konce dal bych i 4*, ale nemohu jinak než za 3*.

Max Payne (2008)

Takhle zkazit herní klasiku to se jen tak nevidí. Po Hitmanovi jsem věřil v opak a kor po famózním traileru, ale co se odehrálo tady to byla bída. 2* dávám jen za skvěle stvárněnou atmosvéru a celkový ksicht filmu. Zatím tedy nej převedená PC hra (sory konzolisti) na celuloid je podle mě Silent hill, tenhle počin hazím do mého filmového pytle sra*** za Larou, Hitmanem a spol. (viď Uwe B.)

Quantum of Solace (2008)

Kde byla ta slibovaná 20 minutová úvodní automobilová honička? Než sem se uvrtal do křesla, tak bylo po ní (ale jako u casina mi ukápla slza, když tam bond rozsekal astona) a proboha kam se nalilo těch 230 milionů!! Za ty prachy by lepší rejža natočil takovej film, že by se mi ponožky v botech srolovaly blahem. No casino bylo jen jedno :(

Delikatesy (1991)

Na tomto filmu sem si opravdu nepošmákl, i když na titulní stránce obalu stojí něco jiného. Začátek sliboval hodně, ale během půlky už mě to tak přestalo bavit, že sem si říkal, co bych teď dal za reklamu na kofolu s prasátkem, tak alespoň za snahu dávám 1*.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

I když už jednička byla pořádná blbst, ale pořádně vtipná blbost s úžasnými vtípky, tak za to tady je vtipu jak kuřecího masa v čínském jídle. A aby celý film zachraňoval tým tučňáků to se mi nechce dávat víc jak 2*.

Sex ve městě (2008)

Že sem tedy vydržel přes 2 hodiny ženského oničem tlachaní a bez jediné pauzy ... to si zaslouží 3*. I když nechápu proč tak jednoduchou pointu natahovaly na 148min, ale na druhou stranu ženský protějšek určitě ocení každičkou minutku.