Suvenýry (1989)

Podle mě jeden z nej kraťasů od pixaru s ukrutně návykovou melodií, který překonal až snad Lifted!

Únos (2006)

Nekompromisních 5 minut smíchu! Nej kraťas od pixaru!

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

Koukám, že asi ne jako jediný z nostalgie a za ty rozhalené hawaiské košile, jeep, culík a hlavně sposty slečen v bikinách dávám 4* :D

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Snad raději drátem do oka! Než tohle vidět znovu.

Domino (2005)

Vizuální a střihová stránka jako můj pohled po 12pivech Budvaru. Bravo Tony Scotte!

Dedication (2007)

Tak trochu jiná romantická komedie. Úžasný scénář, herecké výkony a hlavně soundtrack, který to celé jen podtrhuje.

VALL-I (2008)

Pochyboval snad někdo, že to bude jinak než za 5*?! Já tedy ne! Jedním slovem nádhera!

Rallye smrti (2008)

Logiku, intuici a prostě celý mozek nechte na poličce někde vedle v pokoji a jen se zabořte do křesla a vychutnejte si skvělou Béčkovou jízdu plnou sice někdy zběsilých střihů a dementních replik, ale u tědlech tipu filmů by to bez toho snad nebylo ono. Přidejte ještě dobré triky, hodobóžovou slečnu a máte o 90 min večerního dne postaráno.

Podvod (2008)

Zasloužené 3* za oddychovou záležitost se skvělým McGregor a Jackmanem. Spíše ta 3* je za nádhernou Maggie Q a přehlídku dalších lehce či vůbec oděných dam :D.

Temný rytíř (2008)

Citová záležitost pro pravého filmového (komiksového) maniaka. Při každém políčku z tohoto filmu vám zaplesá srdíčko blahem a radostí a jen těžce se s tím to filmem budete loučit. Všechno dovedeno k dokoalosti - režije, střih, kamera, herecké výkony, ... a co předvádí Heath Ledger v roli jokera to se nedá popsat! To se musí vidět !!! Zážitek roku a zaslouženě dobité jedno místo v mém top 10.