RocknRolla (2008)

A pak, že to nejde!! Stačí poslat senilní Madonu do hajz** a hned se nám Gay vrátí tak jak má být. Břitký anglický slang, černý humor černější jak pohled přes sluneční brýle do prdele lednímu medvědovi, úúú Thandie Newton, Karel Roden připomínajícího Romana Abramoviče a neuvěřitelně chytlavej styl vyprávění. Dávám skvělých 80%. Fuck

Revolver (2005)

Do půlky filmu se tu slušně rozjíždí, ale potom co Guy začne předvádět to už s předchozí stylizací nemá nic společného. Nechápu kreslenou vložku, překombinovanost a přeplácané a opakované citáty. Ani závěrečná pointa neodvrátila od půlky se rozpadající se film, který se vymkl režisérovi z rukou.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Jen opravdu málo, ale opravdu málo filmů sem si takhle užil jako tento film a těch 166min je setsakra málo, protože by se na to dalo koukat donakonečna. Příjemnější vstup do nového roku sem si nemohl přát.

Mrazík (1964)

Horzt Fuks (nebo jak se píše tento milovník a eshop šmelinář) asi závystí puká při pohledu na geniální louskáček ořechů Marfůša. Klasická vánoční pohádka, která snad neomrzí a kor prasečí kočár a baba jaga s dabingem nezapomenutelného Františka Filipovského.

Yin! Yang! Yo! (2006) (seriál)

Miluju tenhle seriál a tu speed hranato zakulacenou animaci plnou těch nejzářivějších barviček. Jeden z nejlepších seriálů na Jetixu.

Saw 5 (2008)

Teda pomalu se ta pilka začíná otupovat a vylamovat si zuby.

Ghost Rider (2007)

Lepší si rozdělat oheň někde venku a opíct si buřta než tohle vidět.

Austrálie (2008)

No co říct? Mít to ještě tak o 5min víc, tak mi asi rupne v zádech, jak sem se převaloval nudou v sedačce kina, ale na druhou stranu pro rozebrání, pro a proti s kamarády, dávám slušné 3*. Jednoduchá romance pro rande s přítelkyní v sále kina, ale kina s kvalitní sedačkou a opěrkou hlavy, jinak stůj bůh při Vás a Vašich zádech.

Sedm životů (2008)

Nemít u sebe u sledování přítelkyni tak bych si to asi tak nevychutnal a neprožil, ale já prostě žeru ty Willovi plachťáky co ho ženou každým filmem kupředu. Jen tak dál Wille přeju přízníví vítr jako doposud :)

REC (2007)

Po tom krevtuhnoucím konci sem si hned rozmyslel chodit po tmě na záchod. Parádní horor, co se jen tak často neobjeví.