H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Stačí přidat do kýblu SO4 a chrstou mi to do ksichtu, abych si vypálil oči a nemusel na tuhle stupiditu o třech puberťačkách panách, s vocasem delším jak černochovo péro, dál koukat. Opravdová kastrace mozku v přímém přenosu na televizních obrazovkách.

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

Bratři kutilové co postaví snad úplně všechno v životní velikosti (ne jako já zamlada 1:100 z lega:(), uřvaněná sestra, domácí mazlíček / agent ptakopysk Perry a zákeřný německý zlosin. Das ist schon.

Co je Andy? (2001) (seriál)

Nějak mě to teda moc nechytlo ... a 70% má teda na tom vliv dabing Švarce. Opravdu, ale opravdu nic proti němu, ale nesnáším jeho hlas, který je provařený a nastrkovaný do 99% dabovaných seriálů, filmů, dokumentů a reklam. Je ho prostě všude až moc a zde mi nesedí už tuplem.

Team Galaxy, le collège de l'espace (2006) (seriál)

Není to zas tak špatný jak naznačují okolní odpad schromáždění. Brát to tak, příjemnější zpestření po nechtěném sekundovém spatření Lazy Town (by mě zajímalo kde je konec tomuhle seriálu na csfd? rád bych mu dal čistokrevný odpad). Sice to asi moc nezmůže, ale 3* na zlepšní bodové situace.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Kompostová zaležitost pro náctileté slepice co se smějí nad přehrabováním laciných a ukrutně trapně nudných ftipů jako hov** na vesnickým kompostu.

Kim Possible (2002) (seriál)

Příjemné překvapení s místy dost originálním příběhem. Ještě zrušit tu debilní úvodní melodii nazpívanou Luckou Vondráčkovou, která asi odradí 90% sledujících a hned by to bylo o poznání lepší.

Yes Man (2008)

Yes není to zas k popukání, yes místy to je hodně nudné a zdlouhavé, yes snědl sem při tom velký balíček chipsů a zapil to jedním teda 3 kousky vychlazeného budvara, yes mohl mít alkohol v mojí už tak dost zakalené krvy vliv na hodnocení, ale co bavil sem se místy královsky a na scénky s prokalenou nocí s redbulem a ranním běhání jen tak nezapomenu.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Nebýt toho křečka s tou jeho naspeedovanou koulí, který to rozjíždí místy jako Vin diesel v rychle a sběsile, tak by to bylo opoznání horší podívaná.

Rock a Doodle aneb jak sluníčko zase vyšlo (1991)

Infantilní dětská podívaná, ale dost chytlavá dětská podívaná. Vraťte se nazpět do svých mladistvých let (vyplivněte dudlíka z pusy, položte si sunar na poličku, odhoďte pokecaný bryndák na zem a bez jakéhokoli přemýšlení si vychutnejte tento sice jednoduchý, ale o to víc legračnědojemný filmík. 50%

Koření života (2007)

Nemastný, neslaný, totálně bez chuti předvídatelný film, který stojí za to dodívat v připadě, že máte daleko ovladač a nelze přepnout na jinou stanici kde dávaj ještě větší blbost.