• Krátkometrážní

Strážci vesmíru (1993) (seriál) odpad!

Boha jeho, na tuhle sračku jsem fakt koukal a fakt jsem se na to i celkem těšil??

Legenda o strážci hrobky (2018) odpad!

Ceckovej Indiana Dzons s naprosto debilnimi zaporaky a hromadou pavoucich zrudicek. Skoda casu stejne jako hledani elixiru nesmrtelnosti v hrobce davno tuhyho cinskyho cisare.

Katastrofa letu č.19 (1997) (TV film)

Tyhle katastrofický hovadiny snad jedou všechny podle jenoho mustru - a je jedno, jestli se jedná o letadlo plný teroristů, hadů nebo obojího, ropnou věž, případně Ameriku trhavší se na kusy díky probudivšímu se Yellowstonu. Prostě škoda času.

Domovoj (2017)

Po Lesapánu jsem nemohl jinak, než si najít Domovoje. O verších se nemá cenu ani zmiňovat - Jan Přeučil (a hlavně Pavel Soukup) prostě válí!

Lesapán (2015) (studentský film)

Na doporučení. Sice jsem shlédnutí celkem dlouho odkládal, ale nakonec se to vyplatilo. A navíc ty básně - většinou mi přijde, že je-li ve filmu rým, trhá to uši a chová se, jako by tam byl navíc, nebo horkou jehlou shitý. Ale tady ne, tady si fakt někdo parádně vyhrál. Je to zkrátka fakt nářez!

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Ale tak jo - vlastně si tak říkám, že čím víc se na tenhle díl dívám (a čím častěji ho vidím v TV), tím víc mi připadá, že tenhle film zraje jako víno. A to je asi důvod, proč vlastně zvedám hodnocení z 2* na 4*. Řádně temné, nihilistické - ta tam je ta dětská fantasy. Díky za to!

Po strništi bos (2017)

Sice to bylo lehce bez děje, ale na vzpomínání vlastně nic jako děj není třeba. A kdo se může staršímu Svěrákovi divit... Prostě poctivě poetický svěrákovský film o dětské nevinnosti. Jo a ta Voříšková je teda fakt kus!

Prázdniny (2006)

Musím uznat, že ač jsem v moc nedoufal, nakonec jsem byl příjemně, velmi příjemně překvapen. Asi film přišel ve správný moment při mém vánočním rozpoložení.

Mrazík (1964) odpad!

Videno po 25ti letech uspesneho vyhybani se tomuhle "kultu"a porad je to stejna naivni sovetska sracka jako pred ctvrt stoletim - brano od posledniho shlednuti...