• Krátkometrážní

Predátor: Evoluce (2018)

Oproti předchozímu filmu je to pěknej průser - pár fórků, jinak nic, proč bych se na film měl koukat znovu. Ale co mě tam fakt neskutečně sralo, byla ta digitální krev v laborkách. Děs se na to jen koukat!

Armageddon (1998)

Doteď jsem nepochopil, proč je lepší (a rychlejší) za týden vycvičit partu vrtařů na to, aby byla schopná ve vesmíru odvrtat jeden šutr, než pár astronautů vycvičit na vrtání téhož. Prostě blbost, patos, klišé a emerická vlajka.

Rychlý prachy (1998) (pořad)

Důkaz o tom, že stačí člověku před nosem zamávat pár lovákama a klidně přeplave bazén hoven...

Astronautova žena (1999)

Taková soft-verze geniálního Ďáblova advokáta. I když Charlize musí být přičteno k dobru, že její lehce jebnutý postavy jsou fakt perfektně zahraný! Jen škoda toho blbýho konce...

Jackass: Volume 1 (2002)

V jŮeSEj je očividně možný všechno - proslavit se tím, že se nechám pokousat krokodýlem, seřezat basebolkou, postřelit, pobodat, narvat si kaktus do trenclí, nacvakat na sebe desítky pastiček na myši, pouštět si do koulí el. proud a navrch si nechám narvat do řiti angličák.A to jsem ještě vynechal ty další nechutnosti, kdy všechny tělní tekutiny a obsahy lidských orgánů tekly proudem. Ale překvapivě to fakticky funguje!

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Memento (2000)

Skvělej, originální - výbornej film. Divím se, že nezískal ani jednoho Oscara!

Dunkerk (2017)

Celou dobu během náletů i během vyskakování z potápějících se lodí jsem si připadal pořád jako v pračce zapnuté na ždímání. Definuje tenhle pocit pětihvězdičkovej film?