Serpico (1973)

Musim si prečítať knižku, jeden z naj Pacinovych výkonov. Seprico je mimoriadne chameleónska úloha a nikto by sa jej lepšie nevedel zhostiť ako práve on. Neúplatný policajt Serpico  istotne neraz zavaril svojim kolegovcom a svoje prípady, potrebu odhaliť korupciu, rieši s maximálnym nasadením. Niekedy je až ťažké pochopiť, že prečo reagoval tak ako reagoval.

Autor! Autor! (1982)

Pomerne neznámy film ale docela vpohode Al v netradičnej komediálnej úlohe, já mu fandím, ešte k tomu aj divadelne prostredie čo je proste jeho, škoda ze sa k tomu neda nejako moc dobre dostať

Moře lásky (1989)

Je to magnetizujúce. Ne už zasa mám tu pesničku v hlave, padaj... docela fajnej krimi filmík a vôbec mi nevadí ho vidieť znova

Vyšší zájem (1996)

Politika New Yorku príliš tomu nerozumiem ale pozeralo sa na to celkom vpohode

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Lúzrackej gangstr Al a Donnie ktorý je proste frájo. Trochu mi to pripomenulo Scarface. A netreba zabúdať na leva

Vítězové a poražení (1999)

Je to dobrý film ja to viem. Stone ukazuje zákulisie toho divného športu kde ľudia naháňajú loptu. Postava Cameron Diaz fajná, vlastne postavám nemám čo, len neviem proste športové filmy ne e... Alova reč inšpirujúca

Lidi, co znám (2002)

Videla som dávnejšie, bohužiaľ dabované, avšak priveľa si z tohto filmíku nepamätám akoby sa to motalo v mlhe, avšak na čo si spomínam  to ma bavilo. Taká kriminálka do telky, by som povedala, alebo na zabitie času. Alova postava ma istým spôsobom bavila, hoci bola častokrát tragicky absurdná a človeku je toho chcípačka tolik líto

Černý telefon (2021)

Ten klučina je úplnej MacGyver :) niet sa čo diviť knižku napísal synátor Stephena Kinga a docela sa to vezie na vlne moderných Kingoviek. Teraz je to v kurzu :) tak som zasa IN PS: musim prečítať knihu