Rudý kapitán (2016)

Nevzalo ma to ak ako som čakal. Nejako som nevedel na tento vlak naskočiť. Natočené to bolo skvele, ale obsah mi občas nejak unikal. 60%

Logan: Wolverine (2017)

Luxus, ktorý netreba popisovať. Silne pochybujem, že to niečo tento rok v rámci komiksoviek prekoná. 100% Cinemacity Polus

Bába z ledu (2017)

Zuzana Kronerová bola skvelá, rovnako ako jej postava s ktorou človek skrátka musí sympatizovať. Celkovo veľmi sympatický a príjemný film. Žiadna tuctová "kameňáková" komédia. 80% Febio Fest 2017 - Kino Lumiere

Píseň moře (2014)

Skvelá alternatíva ku generickej americkej animovanej produkcii. Skvelá hudba aj animácia, príbeh ale nemusí sadnúť každému, ale mňa aj napriek úvodnej rozpačitosti chytil. Bonusom bol fakt, že kino bolo plné rodičov s deťmi, ktoré zväčša zo záujmom sledovali aj rozprávku, bez hlúpych a prvoplánových vtipov. 90% Febio Fest 2017 - Kino Lumiere

Assassin’s Creed (2016)

Historické pasáže boli skvelé. Sadol mi aj vizuál a hudba. Scenár ale ostal niekde v pozadí. Zo začiatku to ešte dávalo zmysel, ale ten koniec je tragédia. Respektíve, tento film ani nemá koniec. Končí-nekončí. 60%

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Nemám rád katastrofické filmy, ale toto šlapalo ako po masle. Duo Eastwood - Hanks fungovalo. Som rád, že neprepálili dĺžku a divák tak nenarazil na hluché miesta. 80%

Speciální jednotka (2011)

Akčné scény fungovali skvele. Krívať to začalo v momente, keď sa dianie presunulo do hôr. Občas zvláštny strih, vďaka ktorému niektoré scény moc nezapadali do konceptu a moc som ich tak nechápal. Úplný záver už bol klasický útok na city. 60%

Spojenci (2016)

Bolo to zábavné, akčné, dýchalo to dobou v ktorej sa film odohrával. Brad a Marion boli skvelá dvojica, záverečný twist prekvapil. 80%

Ploty (2016)

Ak sa človek prehryzie prvou polovicou, začne to mať naozaj grády a rozbehne sa herecký koncert Denzela a Violy Davis. V závere niekoľko skvelých zvratov. Oplatilo sa počkať na druhú polovicu. 80%

Underworld: Krvavé války (2016)

Tak toto bol neskutočný blábol. Úplne sa tu ignorujú upíri a vlkodlaci, respektíve sa úplne kašle na schopnosti týchto rás. Namiesto efektných súbojov máme neústále prestrelky. Z upírov urobili úplných debilov, respektíve logika konania postáv išla asi na dovolenku. Nadávať na všetko čo tu bolo zlé by bolo asi na dlho. Zbytočný film, ktorý zachraňuje Kate. Tá ma stále baví. Ale inak hrôza. 40%