Café Lumière (2003)

Príliš pomalé dokonca i na mňa, má to atmosféru, moc prirodzené, ale nič sa tam nedeje, neupútalo. Po 40 min. som vypol

Wyrd Sisters (1996) (seriál)

Nuda, vypol som po 30 minútach. Discworld PC hry sú krajšie kreslené, človek by čakal viac od animovaného filmu..

Báječná léta (1988) (seriál)

Rozkošné, ale keď som to pozeral ako 34-ročný, dal som 7 častí zo 115 a už ma to nechytá, tie detské problémy už idú akosi mimo mňa...Škoda, že som tomu nerozumel, keď to dávali na ORF v roku 1988, vtedy by mi to moc prospelo ako liek na vývoj osobnosti a problémy v dospievaní :)

Barbar (2009)

1 hviezdička za atmosféru, inak je to vizuálna prázdnota, meditatívne peklo pripomína nezvládnutý koniec Apocalypse Now. Tempo dokonca aj pre mňa až príliš pomalé

Četa v akci (1987) (seriál)

Vidno obmedzené hranice rozpočtu, slabá atmosféra. Na prvé pozretie OK ale nemám záujem znova sa k tomu vracať, chýba tomu sila, neberie ma to, nemá to náboj. Mohli spravit 3x menej casti, ale len tie najputavejsie. Druhá epizoda o partnerských vzťahoch už je žuvačková, ako Baywatch vo Vietname, keď sa zjaví novinárka a psychiatrička. Je tam ale zopár pekných príkladov ako sa prejaví dobrý charakter za ťažkých okoľností.

Znamení (2002)

Úžasná atmosféra, cítiš to fluidum, až na odpadovú polhodinu ku koncu. Námet so stratou viery v Boha vyznieva banálne. Škoda, aj Joaquin bol výborný

Indie Game: The Movie (2012)

Výborné, chýba mi tam akurát, že ukázali troch tvorcov a každý z nich je nakoniec úspešný milionár, rád by som videl aj osudy tých, ktorí neprerazili

Barva kouzel (2008) (TV film)

Slabe a umele, ledva 3*, vidno nizsi rozpocet. Akurat som sa dozvedel viac o Zemeploche a o nehode hlavneho knihovnika. PC hry vykresluju Discworld sympatickejsie. Rincewind je ale fajn, aj ked som ocakaval skor Erica Idle..

Iron Sky (2012)

Fair play - Američania sú rovnako zosmiešnení ako Nacisti. Nezaujalo to ale celé, proste nuda. USS George W. Bush bol jediný dobrý vtip...

Hněv Titánů (2012)

Som prekvapený, že sa takéto veľkolepé prázdnoty ešte točia...prvý diel bol pozerateľnejší aj vďaka Mikkelsenovi