Otec prasátek (2006) (TV film)

Slabě, nezaujalo, pozrel som prvú časť do konca (1,5h). Maska Smrti vyzerá moc lacne..

Troja (2004)

Prekvapivo vydarene, cakal som skor prehnany patos. Krasne hodnoty, ako boli bohovia sucastou kazdodenneho zivota vtedy. Nevidel som director's cut.

Osamělý jezdec (2013)

Veľkorozpočtová demencia Disneyho štúdia, ktorému sa scenár úplne podriadil. Jedna * za výpravu + jedna * za rozkošného chlapca z lunaparku a storočného Indiána.

Mistr (2012)

Daj tomu ešte jednu šancu, už len kvôli Joaquinovi a Philip Seymour Hoffmanovi

Laurence Anyways (2012)

Tie tzv. artové zábery sú skôr klišé a pôsobia neprirodzene v tomto prípade. Ozon ako režisér by tomu dal intimitu, ktorá zjavne chýba. Pozrel som si to len kvoli Melvilovi, ktorý to celé ako tak udržiava...ale nie je tu potrebná chémia, možno je to nevyzrelosťou režiséra...vôbec ma to nechytilo a po cca 1h 50min som to vzdal

V domě (2012)

Má to prvky Ozonoviny, ale intímnosť nie je až taká silná...dobre to naberá grády a vtiahne, ku koncu už aj creepy ale celkovo slabý nadpriemer

Svobodná Čína: Odvaha věřit (2011)

Už viem, kde a ako sa vyrábajú papuče s Homerom Simpsonom, ktoré vidíme v hračkárstve v Auparku. Spracovaním pútavý dokument a milo ma prekvapilo, že sa tvorcovia pustili do tabuizovanej témy Falun Gongu

Batman a Robin (1997)

Trochu prehnane fosforujúce a preštylizované na môj vkus, zaujal možno iba Mr. Freeze...

Talentovaný pan Ripley (1999)

Prvá hodina film s vynikajúcim tempom, potom sa to zvrtne na vraždenie, úzkosť a klamstvá a nedoriešený koniec. Určite nekupuj.