Extase (1932)

Další neuvěřitelně přeceněný kus. Závěr je asi nejdebilnější scéna v historii kinematografie. Plus ten nechtěně vtipný dabing. 30%

Spalovač mrtvol (1968)

Dobrý film? To jistě. 45. nejlepší nejlepší film? Tak to opravdu ne. Místy je to opravdu až příliš rozvláčné. 75% je akorát. Mladý Kraus a Vízner potěší. EDIT: Musel jsem přehodnotit, ten film se mi po druhém zkouknutí dostal pod kůži. 95%

Špinavá záležitost (1981)

Lambert se tu mihne ve třech scénách a řekne asi tak 5 slov. Jinak jde o hodně průměrný thriller, jehož tvůrci nastíní zápletku, kterou pořádně nerozvinou a ten konec, kdy se doslova hovno rozuzlý, to zabil úplně. 60%. Jo a jednoho policajta dabuje Lábus.

Hvězdná srážka (1978)

Prvotřídní sranec, jestli se nemýlím. Hi hi. Efekty typu udělej si sám, hlášky jako: Je čas na trochu robotího šovinismu, CZ dabing, naprostá tvůrčí frigidita (ano, já vím co to znamená) a fakt pěkná hlavní hrdinka tomuto špektáklu vybojovali 2 hvězdičky. 26%

The Red Beret (1953)

Akční jednohubku s krátkou stopáží, takže se dá přežít i ta ultra zlá (čti nechtěně vtipná) zadní projekce. A potěší výrazné držky Anton Diffring či Harry Andrews. 55% PS: Jeden herec tady vypadá jako Ilja Prachař.

Muž se železnou maskou (1977) (TV film)

Celkem slušný historický filmeček. Není to žádná bomba, ale na ty 3 hvězdy to vystačí. 65%

Panna nebo orel (1982)

MILÁČKU, MŮJ OBUŠEK CHCE Z PYTLE VEN! Tak tohle byla pecka😁. Fakt povedená italská komedie. Plus starý dobrý CZ dabing (lepší herecký výkon jsem od nedávno zesnulého Skopečka neviděl). PADRE, NEVÍTE JAK SE DOSTAT DO NEMOCNICE? ZLOMTE SI NOHU. DOKTOR ŘÍKAL, ŽE JSME VŠICHNI BUZERANTI! 75%

Samurajové útočí (1950)

Můj třetí Lewistonův válečný film. Je to zhruba na stejné úrovni jako Odvážlivci. Jen tady je víc akce. Zdejší hodnocení je přesné. Navíc naprostý castingový omyl: Jack Palance a Richard Widmark hrají kladné (!) postavy. 55%

Výtah na popraviště (1958)

Souhlasím s ostatními. Naprosto debilní chování většiny postav tenhle film degraduje do průměru. Aspoň Linoleum Ventura potěšil. 60%.