Pěst plná hněvu (1972)

Totální hovnařina. Debilní děj, debilní herci, debilní hudba, debilní dialogy, debilní režie, debilní dabing, debilní všechno. Jen za těch 10 minut bitek a za celkem nadějný úvod s westernovým hudebním motivem, který mě navnadil, dám 40%.

Babovřesky (2013)

Jednička je jediný díl z trilogie, na který bych se i kouknul znovu. A ta hlavní písnička je fakt chytlavá. 35%

Babovřesky 2 (2014)

Tak tohle bylo zatím to nejhorší, co Troška stvořil. 15% a skoro odpad.

Babovřesky 3 (2015)

Lepší než dvojka. Aspoň je to kratší a scénka Motooor!! mě opravdu pobavila. Jest ovšem pravda, že nebýt Zimi a jeho dvou kumpánů, kteří zprostředkují skoro všechny vtipné situace, byl by to nudný odpad. Původní hodnocení ale nakonec o hvězdičku snížím. Hold v kině mají ty filmy lepší atmosféru než doma na mobilu. 20%

Crackerjack 2 (1997)

Brožová a Roden jako záporáčtí pohůnci top, doktor Radek Zelenka s modely vláčků v kufru genitální, sexuální scéna Martincové neuvěřitelná. Fakt, že únos vlaku vyšetřují vpodstatě 2 policajti je to nejvíce normální na téhle mántákovině. 25%

Darkman (1990)

Film, jenž totálně pohřbila ta jakože nadsázka a rádoby humorné scény. Hlavně při trychtýřovém tanci a pouťové scéně mi bylo až stydno. 55%

Tirák Turner (1974)

V rámci možností slušné céčko, místy lehce brutální i celkem dobře natočené. Ovšem zdejší hodnocení si nedovedu vysvětlit. 60%.

Bojovník (1983)

Nesouhlasím s tím, že by druhá polovina byl horší než první. Nejhorší je totiž prostředek. Ruky střihačovi měli trošku víc zapracovat. A ty zrychlené záběry na auta si mohli odpustit. I tak jde ale o solidní průměr. 65%

Formule 1 (1978)

Drsný dokument (hlavně záběry nehod) s typickou italskou hudbou. Formuli nesleduju, ale tohle mě bavilo.