Euforie - Pilot (2019) (epizoda)

REWATCHED: Viděno napoprvé hned v srpnu 2019, kdy mě seriál z jakéhosi teď nepochopitelného důvodu vůbec nechytnul a hned jsem se od něj odvrátil. A byla to velká chyba. Cítim tady v jistých polohách podobu s mou oblíbenou Elitou a jelikož těhle nekompromisních středoškolských věcí není zrovna nepřeberně mnoho, rozhodně jedu dál.

Dark - Tajemství (2017) (epizoda)

Kdyby takhle hutné a atmosféricky silné byly veškeré piloty, koupal bych se v seriálech mnohem častěji. Začínám Němčourům jejich tvorbu hltat čím dál radši. Paráda, jedeme dál!

Simpsonovi - Homerova odtahovka (2007) (epizoda)

Vtipný díl, kterému ale chybí trochu toho šmrncu, jež by jej vyhnal do klasického maxima.

Simpsonovi - Všichni zpívají a tančí (1998) (epizoda)

Musím se ztotožnit s obecným hodnocením, ačkoli vůči muzikálům už nechovám takový odpor jako ještě před pár lety. Víc než samotný zpěv mi v něm vadily hlasy původních dabérů. Simpsonovi jen a jedině v češtině!

The Grand Tour - Happy Finnish Christmas (2016) (epizoda)

Trochu mě zamrzelo, že finské pozadí zůstalo jen pozadím a na sníh jsme se pořádně nedostali. Ale předávání vánočních dárků bylo naprosto top.

The Grand Tour - Moroccan Roll (2016) (epizoda)

Tři nádherné káry s nádherným marockým pozadí za zády. Obrovská závist se prohánět v honosných autech v tak úžasné krajině.

The Grand Tour - Opera, Art and Donuts (2016) (epizoda)

Netušil jsem, jak vtipně se tahle trojka vlastně snaží tento pořad pojmout a jak správně jim to bude fungovat. Nehnědý Aston vede celé epizodě.