9 hráčů se smrtí (2005)

Nechápu jak s takovým dobrým námětem neudělali vůbec nic, dementní scénář, těžce přehrávající herci např. ten černoch byl nejtrapnější ze všech. Tvůrci se pokoušeli oněco podobného co se povedlo ve filmu Kostka a Saw2 a nepovedlo se jim to ani z daleka, ten co byl za kamerama se musel válet smíchy po podlaze, protože takovou smečku dementů pohromadě jen tak neuvidíte, dávám dvě hvězdy za ty supr ženský a závěr byl docela dobrej.

Márnice (2005) odpad!

Márnice..hmm to zní dobře, kdo to režíroval...hmmm..Tobe Hooper, tak na to kouknu. o 94. min později... proboha svatýho, že sem se na to nevysral a nešel sem spát, podobných totálních sraček sem viděl už hodně, ale tohle bych od tvůrce Texaskýho masakru nečekal. Neuvěřitelná kravina, která nepobaví ani nevystraší.

Gympl (2007) odpad!

Tak je to tady, přesně jak jsem očekával,že to dopadne. Když přišli na svět Snowboardáci, říkam si, dobrá celkem slušnej pokus o natočení komedie pro mladý lidi, který jsou od dob prciček ve světě oblíbený, jenom doufám, že čeští režiséři se toho moc nechytnou a nebudou takový filmy točit dál. Pak přišli Raftáci, který byli ještě poměrně dobrý, no a potom se protrh pytel s hovadinama jako Experti, Panic je na nic, Pusinky atd. A nakonec se vylíhnul Rock Podvratáků a to už jsem si opravdu říkal, že nic dalšího tak dementního a hloupýho se snad už stvořit nedá, ale Gympl mě přesvědčil o tom, že dá. Teda pokud jste právě vylezli z devátý třídy základní školy, máte rádi hip hop a jste věčně zhulený se sprejem v ruce, mluvíte nadměrně sprostě a baví vás se koukat na to jak parta debilů páchá pořád nějakou tu kriminální neplechu, možná vás to bude i bavit. Režisér chtěl udělat film o dnešních mladých lidech a jejich denním životě, ale spíš to vypadá, že natočil svoji představu o tom jak to mezi námi mladými je a to navíc dost špatnou představu. Nejsem o nic starší než dva hlavní hrdinové tohoto filmu a říkám pryč s takovýma debilitama. Doufám, že tímhle filmem skončila řada těhle zbytečných filmů o ničem.

Skřípění (2003)

Dementní komedie s dementními herci, co se jen trapně předvádí, komedie pro náctileté skateboardisty se zkrátka nepovedla!! Ale za tu hudbu ve filmu dávám jednu.

Švestka (2001) (divadelní záznam)

Všechny hry jsou perfektní, ale tahle mě baví prostě nejvíc.

Saw 4 (2007)

Jako fanoušek celé série mě to opět nezklamalo i když už ani nějak nepřekvapilo, ale pořád je to skvělá zábava už se těším na další díl.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Naprosto perfektní mix akční gangsterky, komedie a hororu, Tarantino a Rodriguez by měli točit filmu vždycky spolu, protože by asi nikdy nezklamali. První polovina byla jasně viditelný a slyšitelný Tarantinův odkaz na jeho zálibu v gangstesrách s drsnou příchutí černýho humoru a v druhé polovině mě zase rozsekal Rodriguezův styl nekompromisní krvárny s různými vtipnými vychytávkami. Skvělý, skvělý a zase skvělý. A jako třešničkou přesně v půli filmu je vážně dost svůdnej taneček v podání Salmy Hayek, u který se snad orosí každej chlap na světě. BOMBA!!!!!

Bazén (2001)

Je jen málo hororů, který se tvářejí tak hrůzostrašně a děsivě až mě to rozesmálo, a to tenhle film dokázal, byla to sranda!!!