Muž bez stínu 2 (2006)

Přehnaně agresivně vykreslený "hlavní hrdina". Je to strašně okatý. Zcela nevinné lidi by bezdůvodně prostě nezabíjel nikdo. Takže se celou dobu díváte, jak se to snaží někdo udělat děsně drsný aby vytěžil maximum z toho, jak zabíjí neviditelný. Hmm, bezva. Pro nápravu chuti by mi osobně posloužilo zkrácení a v ušetřeném čase ukázat, co se stalo pár dní po té. 30 %

Jízdenka do vesmíru (2006)

Sice nemůžu dát víc než dvě ale tak přísný bych nebyl. Jde o stejně pitomý typ humoru jako třeba Bláznivá střela, ale ne parodie, nebo jen z velmi malé části. Jen chci říct, že tento film může mít svého diváka.

Sebevrazi - Love story z onoho světa (2006)

Zábavné, nenucené, dobře zahrané i zrežírované a top jsou dialogy nebo alespoň v českém dabingu. Aneb "všechno je tu na hovno a jsou tu jen idioti" :D Asi jsem ještě neviděl film z tak negatiního prostředí jako je svět sebevrahů bez kytek, hvězd, úsměvů a plný bordelu, na kterej by se koukalo tak příjemně.

Stopy zla (2006)

Největší horor na tomhle byly dialogy. Vypadalo to, jako by je snad Ti herci někdy ani neměli předepsaný podle toho jaký bláboly tam zaznívaly. Jinak nebýt hromady nelogičností, byla by to fajn jednohubka.

Dům u jezera (2006)

Bohužel, jak jsem čekal, je to kopie sledující finanční úspěšnost, což se prý podařilo. Je to dobré ale to absolutně není zásluhou remaku ale předlohy. Ani hvězdné obsazení nepomůže trumfnout originál.

Re - cycle (2006)

Pecka vizuály, mocný hudební podkres, někdy až moc hlasitý. Ale dobrý. Škoda, že se dočkáme klasicky zpomaleného jednání postav, dlouhýho zírání a podobných asijských defektů. Kruhovský děsně strašlivě hororový prvky mě taky, jako vždy, neoslňují. Takže jen 70 %. Plus pochvala za konec, obával jsem se, jak z toho tvůrce vybruslí a předčil mé očekávání, nečekal jsem takový závěr.

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Nedomyšlené detaily a častá naivita se takovému typu filmu odpustit dají ale ten zmařený konec za mě ne. Ppbně největší objev v dějinách nechám napospas dva metry pod vodou jenom proto, že se tam teď zrovna nesmí a jde se na čaj? WTF? Škoda, protože právě konec byl jinak nápaditý a dost odážný, na takový si netroufnou ani kdejaké scifi trháky. I přes takhle zkažený závěr se přikláním ke čtyřem za to, že i u nás točíme fanatsy filmy.

Žena ve vodě (2006)

Chcete skoro uvěřit tomu, že uvnitř domovního vnitrobloku mohou svádět bitvu stvůry z jiného světa s lidmi o vodní vílu? Tak to asi dokáže jen mistr Shyamalan.

Tepuy - Cesta do hlbín Zeme (2006)

Myslel jsem si, že si dovedu představit, co znamená neprostupný povrch ale co dokáže skutečná nedotknutá divočina připravit, aniž by se o to vůbec snažila, je pro středoevropana nepředstavitelné, dokud to neuvidí alespoň v dokumentu. Díky vám za zprostředkování ať už předčasně nebo ne.

Ledová smrt (2006)

Čekal jsem nějaké mysteriózno ale jde o standartní vyvražďovačku, jen v zasněžených horách. Asi je to tedy spíš má chyba než filmu, že nesplnil očekávání.