Prosíme přetočte (2008)

Nevím, mě to teda moc nevzalo, místy vtipné pasáže, potom zase nuda. Na jedno zkouknutí, nikdy víc.

G. I. Joe (2009)

Takovou blbost jsem už dlouho neviděl, příběh naprosto dementní, až na místami dost našlapaný scény to byla ztráta času.

Carrie (1976)

Tento film jsem videl asi 2 hodiny po dočtení jeho knižní předlohy, takže musím říct že jsem velmi zklamán. Celá knížka se zde odehraje během deseti minut (můj osobní názor) s příšernými nepřednostmi. Opravdu, jesli jste četli knihu, tomuhle se zdaleka vyhněte! Nebudete litovat.

Nevyhrožuj (1996)

Místy vcelku zábavná podívaná, až na to že to byla úplná hovadina. X-)

Casanova (2005)

Jen škoda té dlouhé stopáže. Protože jinak by tento biografický snímek o největším svůdníkovi neměl chybu.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Pro mě jednoznačné zklamaní, počínaje scénářem, končící trapnými narážkami na všechno možné. Zkrátka po vynikající jedničce vzklo tato přepálené, překombinovaná, a v ději nenavazující pokračování. Celé to bylo takové nepřirozené, a nechytlavé. Např. nové postavy - robotí teenegeři-ty mi v příběhu vadili asi nejvíce, nikdo neví kde se vzali, ale v záři kamer jsou vlastně neustále, dále - robotí stařec-raději ,,no coment". Jediné co drží tento film nad vodou, jsou dechberoucí vizuální efekty, ale právě proto by si měl pan Bay nejdříve ujasnit jestli je důležitější grafické nebo logické a divácky přijatelnější ztvárnění. Režisér si nejspíše vybral...

Stáhni mě do pekla (2009)

Jeden z mála novodobých hororů který se opravdu vyvedl, Až na pár celkem mnou odsuzujících nechutností, to mělo parádní atmosféru a opravdu originální námět i zpracování. Takže za mě 4*.

Terminator Salvation (2009)

Nad očekávání velmi dobrý výsledek. Sice už neobsahuje to kouzlo jako měli jeho předchůdci, ale ty efekty a místy dobrý scénář, udělali z tohoto snímku vcelku koukatený film.

District 9 (2009)

Tak tohle mě opravdu dostalo, takovou scifi jsem snad v živote nevidel. Opravdu neuveřitelný zážitek, který si nemůže nikdo nechat ujít. Naprosto neotřelý scénář spolu s vynikajícími eferky a závěrečnou pointou, dělá z tohoto snímku jasnou hvězdu na filmovém nebi. Bravo!