Ledová smrt II (2008)

O chlup horší než první díl, zklamala mě atmosféra filmu, která se nedá s prvním dílem vůbec srovnat - tohle se spíše blížilo k vyvražďovačce. Hlavní hrdinka byla ostrá stejně jako v prvním dílu, a na konci v titulcích byla super písnička stejně jako u prvního dílu.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Nemá cenu psát k tomuto filmu cokoli když jste to co zažili postavy ve filmu nezažili. Ale moho hodnotit děj, kameru, a hudbu, a ta byla podle mě na úrovni.

Absolvent (1967)

Tak tohle jsem nečekal, dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal co jen to šlo a důvodem bylo že to bylo označováno jako lovestory s happyendem-ale tak to rozhodně není. Jedna hnusná vypočítavá ženská svede mladého klučinu a udělá z něj pěnou zrůdu která štve svou ,,laň". Líbilo se mi že v celém filmu zazněly písničky světového formátu které jsou na dané situace přímo ideání. Musím vyzdvihnout především herecké výkony Anne Bancroft a Dustina Hofmana-ty byly opravdu excelentní. Dále si mi líbila kamera a střih. A na to že už je to dost starý film nechybí ve filmu nápaditá a originální atmosféra. (hlavně konec-rozhodně ne šťastný. Pro mě to je jeden z nejlepších filmů.

Strážci - Watchmen (2009)

Na začátek musím říct že jsem nedotčen komixovým zpracováním. Ale film se podle mě velmi vyvedl. Propracované charaktery především dr. Manhattana a Roschacha. Dále se mi líbila vybraná hudba která se přesně k tomuto prostředí a situacím hodí. Líbily se mi bojové scény kterých sice není nijak příliš ale zato jsou perfektně vytvořeny. Roschachův deník který vás provede celým filmem-a ten hlas herce byl prostě famózní. Správně to vystihlo povahu lidstva - jak se Adrian zeptal dr. Manhattana jetli s tím souhlasí tak mu odpověděl "Neschvaluji to,neodsuzuji to, ale chápu to", to je podle mě úplně přesné. On je takový pozorovatel lidstva. Prvně jsem chtě tomuto filmu dát 4*, ale po dobu psaní tohoto komentáře jsem si celý tento film promyslel a našel v tom více souvislostí s naší existencí a rozhodl jsem se mu dát 5*, protože si to zaslouží a děkuji panu režiséru že mi předvedl tento brilantní film který mě opravdu oslovil.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Za prvé je to úplně jiné než jednička. Je zde lepší scénář, lepší kamera a ozvučení. Nápad s reality show se mi líbil, vraždy byly podle mě taky vcelku originální. Ale tvůrci si mohli odpustit ty až příliš přehnané nechutnosti, z některých mi bylo dost zle. Rodina mutantů mi sice přišla zajímavá, ale dále v jejich domě že se dívali na televizi a chovali se jako normální rodina mi přišlo hloupé. A ten konec, ten byl fakt trapnej.

Ledová smrt (2006)

Originální a jeden z nejlepších hororů co jsem kdy viděl. To jsem fakt od Norů nečekal.

Rukojmí (2005)

První polovina filmu se mi zdála velmi originální a docela mě bavila ale někde v půlce se stal zlom a mě to nějak přestalo bavit. Tak proto asi 3*.

Ostrov mutantů (2009)

Budu se stranit hodnocení protože jsem se na tomto snímku podílel...

Pach krve (2003)

Docela masakr horor, hlavně ten pocit strach u mě zafungoval. A to je u hororů nejlepší.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Nádherné zpracování, atmosféra, a hudební doprovod. To se mi vybaví při pomyšlení na tento do až do samého konce promyšlený hororově zpracovaný snímek. Respekt pane režisér...