Osudový dotek (2004)

Tak tohle jsem opravu nečekal, příběh podobný jako u Donieho Darka, nebo Svěrací kazajky, který vás dokonale pohltí. Z počátku si řeknete ,,Co to má být?", ale čase se všechno vyjasní, a vy z toho máte hlavu jako meloun. Až na nepatrné nesrovnalost v ději jsem na výsost spokojen. Nádherný příběh lásky, a cestování časem, kde každý výlet do minulosti se projeví většinou pro všechny ještě hůře. Jenom mi vadil ten Happy end , který mi k ději nějak nepasoval.

A légy (1980)

Přesně jak napsal uživatel Francik, celou dobu tam poletuje moucha, prostředí a ta animace jsou dozajista originální ale co z toho, když vám to v sobě nic nezanechá...

Pro ptáčky (2000)

Geniální animáč, pěkná atmosféra, zvuk a konečná pointa.

Oktapodi (2007)

Zajímavé co lidé mohou vymyslet a nacpat do 3 minut, pěkná animace a skvělá hudba střídající se s akcí v uličkách města v Řecku. A ta finální záptetka se tam skvěle hodí. Úžasné! Láska dvou hlavonožců nezná hranic.

Sim Salabim (2008)

Jako je to celkem dobrý kraťas, ale chvílemi je to až nuda.

Yes & No (2000)

Pěkný a originální kraťas, podle něhož byste jste jednoznačně řídit neměli. :-)

Králíkova pomsta (2008)

Pěkný animovaný příběh o tom jak velký zajíc zatočí se zvířátky které ho tyranizují.

Vím, cos dělal v pátek (2009) (pořad) odpad!

Strašná kravina, která navíc není vůbec vtipná. Dělá z jeho diváku naprostý trotly.