• Krátkometrážní

1984 (1984)

První film, u kterého změním hodnocení. Při prvním pokoukání jsem ho ocenil 2* bez znalosti literární předlohy. Pak jsem si ovšem přečetl 1984 a na film se podíval znova a líbil se mi o mnoho víc. Na film 1984 se nejde prostě koukat bez znalosti předlohy, jinak se toitž stává nesrozumitelných chuchvalcem pojmů.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Moje milá vzpomínka na dětství... =)

Gladiátor (2000)

Špinil si ruce hlínou jenom proto, aby si je potom mohl omýt v krvi...

Osudový dotek (2004)

Upřímně závidím těm, kteří tento film ještě neviděli a mají to v plánu... :) Protože poprví je to vždycky nejlepší ;)

Já, legenda (2007)

V žádném případě nebudu zakrývat, že Willa prostě žeru a v tomhle filmu mi jasně dokázal proč je vlastně můj nejoblíbenější. Každou scénu, každý moment, každou grimasu jsem tam byl a cítil s ním. Zvlášť ta scéna s tou figurínu, kterou rozstřílí ve mně zanechala tolik pocitů, které nepřekoná ani 1000 dílu Ordinace!

Zahulíme, uvidíme (2004)

Vždycky, když vidim tenhle film, tak dostanu obrovský hlad a chuť na minihambáčky :D

7 trpaslíků (2004)

Pro mě naprosto nepochopitelný (rádoby) humor.

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Vím, že je to surrealistický film, a že nemám čekat žádnou logiku (kort od Lynche), ale prostě mám rád ve filmu pořádek a jasno. Úvod, stať a závěr a jak tohle není, film ztrácí přehlednost.