• Thriller

Pokoj 205 (2007) odpad!

Napudrovana holka dela bubu v zrcadle. Ptakovina ktera vas unudi k smrti. Nekolikrat jsem u toho usnul a nakonec to slo z disku aniz bych to dokoukal. Puvodne jsem chtel dat jednu hvezdicku za peknou blondynku (Mira Wanting), ale vzhledem k tomu, ze neukazala ani kozy, tak nic nebude. Ackoliv seversky zeme patri k mym nejoblibenejsim, tak filmy jim teda vubec nejdou a horory uz tuplem ne. Det okända a Antichrist jsou svetly vyjimky.

Pension pro svobodné pány (1967) odpad!

Nebyl jsem schopnej to dokoukat, prislo mi to trapny a krecovity a nepomohlo tomu ani herectvi Janzurky a Abrhama. Ale to bude asi tim, ze nemam rad divadlo a tohle je spis divadelni dialog nez film.

Signál z neznáma (2014)

Pekna ptakovina. Zacatek slabej, od ctvrtky do pulky jakz takz a od pulky az do konce takrka nekoukatelna snuska kravovin. To cely navrch utahany a nudny a podmaznuty prisernou hudbou.

Breaking Dawn (2004) odpad!

Nedokoukano, absolutni hovadina. Vubec nic se nedeje, jenom sledujete urvanou kravu a hysterickyho blba, jak konverzujou v blazinci.

Pečovatel (2014)

Vzhledem ke zdejsim komentarum a prumernymu hodnoceni jsem teda cekal vetsi supu. Lidi to snad nemyslite vazne s 80% ? No tak, vzpamatujte se :) Se zminovanyma Prisoners (prej Se7en...muhehe) se to nemuze vubec merit. Zatimco vsem to tady prijde "hnusny" a "odporny" a nevim co jeste vsechno, tak na me to pusobilo spis nudne a ve 3/4 jsem dokonce usnul...lol. Atmosfera je takova unyla, polda afektovanej retard, ke konci jsem se v tom jeste ke vsemu prestaval nejak orientovat, pachatel byl docela trapnej a i to finale s nim je tezce debilni (proc si nedosel zpatky pro pistoli co mu upadla, kdyz se pablb neumi prat? proc si nezavolal mobilem kolegy, ze nahani pachatele? a kde se tam vzala v nejaky stoce ta jeho sefka znicehonic? to za sebou trousil drobky chleba jako jenicek s marenkou a ona ho po nich vystopovala? atd atd...proste klasickej filmovej kravismus). A Gyllenhaal s Jackmanem jsou jina kategorie nez ty nevyrazny vlamsky herci. Horsi prumer. triberpaddy to popsal v komentari vcelku trefne.

Černý Petr (1963)

Film ma prijemnou atmosferu 60tych let, ale jinak je o nicem. Hlavne ty rozhovory fotra se synem jsou takovy placani do vetru.

Proxy (2013)

Prekvapive kvalitni psychologicky drama. S hororem to nema ale vubec nic spolecnyho.

Haunt (2013)

Podprumerny bububu. Jedna hvezda je za zapornej (u me jako vzdy kladnej) konec.

Nepřítomnost (2011)

To byla ale kravina...pavouci priserky (ze kterych je videt maximalne tak stin) unaseji v podchodu lidi..zomg. A jako by to nestacilo, vystupujou tu krajne nesympaticky paherci v cele s odpornou tlustou zrzavou zrudou v hlavni roli, ktera byla pro me osobne hlavnim monstrem filmu a za jejiz vytvoreni bych dal maskerum a trikarum Oskara.

At the Devil's Door (2014)

Kupodivu slusnej horror s paradni temnou satanistickou atmosferou velice podobnou vynikajicimu (a nepravem zatracovanymu) Lovely Molly od Mr.Blairwitche. Akorat poslednich 10 minut ("Six years later") trochu kazi dojem. Ten konec mi zkratka uplne nesednul. U me zatim nejlepsi letosni horor a jelikoz jsem zatizenej na horory, tak vlastne i film. Patrim do skupinky, kterym se The Pact nelibil a o to vic me tenhle film prekvapil. Protoze jsem cekal srajdu vzhledem k tomu ze ma jeste nizsi hodnoceni nez zminovanej The Pact.