• Thriller

Vlk z Wall Street (2013)

Na to, ze to je komedie, jsem se asi pouze 2x lehce pousmal. Strach a hnus je teda uplne jina liga. Obcas me idiotsky dialogy a sceny dokonce nutily film pretacet. Takovej hovadskej kancl bych chtel v realu docela videt, kdyz beznej typ kancelarsky krysy je vsechno mozny, jenom ne sfetovanej punker, jehoz chovani to nejvic pripominalo. Jednu hvezdu davam za to mnozstvi luxusnich kundicek.

Svatební cesta (2014)

Abduction horor s vaginalni vetrelci sondou. Ze zacatku me ten zamilovanej parecek lez docela na nervy, nastesti to pro ne spatne skoncilo :)

Zmizelá (2014)

Nejednalo se spis o scifi zanr? Takhle do mrte promyslenej podvod by nevymyslel ani Ajnstajn a je to nejvetsi chyba filmu. Absolutni nesmysl. Zmateny, prekombinovany a spousta divnych dialogu do toho. Ty televizni show byla dalsi velka blbost. Moc pritazeny za vlasy aby to pusobilo realne.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014) odpad!

Pane boze za co, ZA CO! se ptam...ze sem to nesmazal hned na zacatku kdyz mi muj vnitrni radar daval tusit, ze s nejvetsi pravdepodobnosti sleduju hnuj. Poea mam rad a sbirku povidek Jama a kyvadlo jsem precet nekolikrat, takze si povidku Metoda doktora Tera a profesora Pera dobre pamatuju. Film je jeji zhovadila adaptace a chudak Edgar by se zmital v hrobe kdyby to videl.

Šílenství Debory Loganové (2014)

Lehce nadprumerny ff. Narozdil od ostatnich se mi libila prvni pulka filmu a ta druha me vyslovene otravila. Nejradsi mam totiz u hororu to pocatecni napeti kdyz se pribeh rozjizdi a naznaky ze "neco neni v poradku". Ovsem jakmile se zacne lamat chleba a prejde se na akcnejsi ton, tak ono napeti opadne a nastoupi misto toho debilni sceny (v drtivy vetsine pripadu). Coz je presne pripad i tohohle filmu. Kdyz ta vyzabla baba bloumala po dome, tak mi stali vsechny chlupy na koulich. Ke konci kdyz se litalo po jeskynich a baba pozirala lidi na potkani, tak nastoupilo nutkani film pretacet dopredu a u titulku uz jsem podrimoval. Film pozvolna presel z poctivych 4 hvezd na jednu, max dve.

Spirit in the Woods (2014) odpad!

Jakkoliv jsem od dob BW velikej fanda lesnich ff, tak tohle povazuju za jednu z nejvetsich volovin co jsem kdy videl. 95% filmu se absolutne nic nedeje, az ve finalnich 5% se objevi jakasi rozmazana postava v prosteradle. To by ani tak nevadilo, horsi je, ze film nema ani naznak spetky nejaky atmosfery. Snad v zadnym filmu mi herci nelezli na nervy tak jako tady. Hlavne jak vyšilovali nad kdejakou vetvičkou a nad kazdym stromem, az to ve me budilo dojem jako by slo o skupinku mentalu z ustavu co jsou poprvy v zivote na prochazce v lese. Napis na posteru "DONT WATCH ALONE" bych zmenil na "DONT WATCH".

Úsvit planety opic (2014)

Tak nevim jestli byla horsi jednotka, nebo dvojka. Film je sam o sobe odpad nejhrubsiho zrna cilenej na jedodussi a nenarocny publikum a moje dvouhvezdnaty hodnoceni si odnasi predevsim diky trikum. U dojackych scen jsem mel nutkani film vypnout a smazat. Pri prvnich 15ti minutach filmu jsem si myslel, ze si ze me nekdo dela srandu. Uvodni dojemna scena pri porodu naznacila, jak moc velkej shit to bude, jakkoliv to z nabusenyho traileru vypadalo nadejne. Pekne me sere, ze jsou opice ty hodny v cele se superkladnym Ceasarem. Ja bych je radsi videl jako krvelacny bestie co rvou lidi na cucky a lidi se je snazi vyhubit. Chtelo by to o tridu brutalnejsi a temnejsi podani, takhle to je takova priteplena pohadka. Kodo se charakterove jedinej poved a fandil jsem mu. Coz se neda rict o tom vlezlym hlavnim clovecim hrdinovi a jeho hodnoucky rodince. Ty mel borec Kodo rozsapat hned na zacatku filmu aby me usteril utrpeni se na ne divat a poslouchat ty jejich debilni kecy. CGI opice az na nekolik vyjimek opet skvely, hlavne teda Serkis v digitalni kuzi Ceasara, coz je pro me hlavni tahak tech filmu. Nejaky veci se mi ale z technickyho hlediska vubec nelibily, predevsim ty jeleni a medved na zacatku vypadali dost amatersky, jejich naanimovani jakbysmet prkenny. Dost me stve ze uz se chysta dalsi dil, u kteryho budu opet trpet jako zvire, jenom abych videl pekny triky.

The Hunted (2013)

Tohle byl jeden z mych nejocekavanejsich filmu a nakonec ani moc nezklamal. Lepsi by to urcite bejt mohlo, hlavne pri ty finalni konfrontaci to ztracelo dech (ale to 95% filmu). Posledni ctvrthodinka uz neni ani moc strasidelna, spis zmatena, a spousta prvku zustalo nevyuzitych. Chybelo mi strileni z toho nadhernyho luku, taborak u kteryho mohli chlastat pivko, vic destivy pocasi a strasidelny zabery z tech fotopasti co meli na stromech. Ale jinak to melo slusne napinavou a mistama i dost mrazivou atmosferu a o tu jde predevsim. Herci byly naprosto ok a film se obesel bez bezduchych kecu kterych jsou ff filmy plny. Jako velkyho fandu lesnich ff a cloveka co pracuje v lese a je to jeho nejoblibenejsi prostredi, me to docela nadchlo.

Babadook (2014)

Uz z traileru bylo zrejmy, ze budu spokojenej a tak se i stalo. Herecka byla dobra, spratek spravne spratkovitej a melo to solidni atmosferu. Mohlo to bejt ale klidne o fous strasidelnejsi a slabsim momentum se film taky nevyhnul a to zejmena pri hlavni konfrontaci s bubakem, diky cemuz jsem malem skoncil na trech hvezdach. Filmy kde je hlavni hrdina tezce nevyspalej, nebo trpi halucinacema a stira se hranice mezi realem a snem, mam rad, takze nakonec prece jenom ty ctyri.

Extraterrestrial (2014) odpad!

Chci vratit hodinu a trictvrte totalne promrhanyho casu. Film je beckovej shit plnej ultrastupidnich scen, ale ze vseho nejhorsi je ta banda blbu, kterym bych dal analni sondu 3x denne.