• Thriller

Pavučina snů (2003)

Hloupy, nudny, amatersky. Pridat na hororovy atmosfere, vypustit picoviny s telepatii/mentalem a nasmerovat to na The Thing, tak by to nemuselo bejt mozna spatny.

Inner Demons (2014)

Jedna hvezda je za spatnej konec, jinak je to silne podprumerny vymitaci FF. Hlavne tomu schazi atmosfera a napeti. Zato to umi celkem dobre nudit.

Mlčení jehňátek (1991)

Kdyz jsem to videl pred nejakyma 15ti lety, tak se mi to libilo podstatne vic. Dneska mi film prijde docela nudnej, strasidelnej vubec a Fosterova nesympaticka. Nekrery sceny jsem doslova musel pretrpet (napr. jak se Fosterova vyzpovida Lecterovi z detskyho traumatu s ovcema a ukrutne to pritom proziva - picovina). Hopkins je porad ok a za nej je jedna hvezda, jinak by to skoncilo na dvouch. Myslim ze takhle by dopadlo vic kultovnich filmu co se mi kdysi libily, takze na ne radsi koukat nebudu a dal si budu namlouvat ze jsou spickovy :)

Neutečeš (2014)

Spatny to neni, ma to docela dobrou zapletku, ale cekal jsem preci jenom vic. Hlavne co se tyce strachu. Toho ve me film moc nevyvolal a nektery sceny byly docela pitomy. Celkove takovej lepsi prumer.

Pod zemí (2014)

Jeden z tech koukatelnejsich podzemnich hororu riznutej Uncharted

Svatyně zla (2013)

Pomerne nudny ff kterymu byl predlohou Jonestown. Nechapu proc je to oznaceny jako horor.

Sledování (1998)

Cernobily Memento bez mysteriozniho nadechu

The Damned (2013) odpad!

Dokoukano do tri ctvrtin, silena stupidita. A to mam horory s carodejnicema jinak rad. Jenze tenhle paskvil je bez spetky atmosfery a vystupuje v nem jeden imbecil vetsi nez druhej. Navrch nemam rad latinsko-americky prostredi a v hororech uz tuplem ne. Chtel jsem dat jednu hvezdicku utechy za odhaleny nadro, ale je to takova kravovina, ze nedam nic.