• Thriller

Pod kůží (2013)

Silene rozvlacnej film s mistama uchazejici atmosferou u kteryho jsem opet nepochopil co to melo znamenat (motorkar wtf?).

Silent Hill: Anniversary (2012)

V podstate zrecyklovanej dej druhyho dilu, vcetne postav a hudby. Bohuzel az moc amatersky herecky vykony. Na druhou stranu nektery triky byly kupodivu slusny.

The Frame (2014)

Thriller co plynule prejde do MTV videoklipu.

Severní blata (2006)

Ocekaval jsem neco ve stylu Sedm, ale misto toho jsem se dockal silene nezazivnyho filmu. Do toho totalni chaos v menech a postavach, takze jsem uz kolem ctvrtky filmu vubec netusil o co tam jde.

Pozemšťan (2007)

Takova nudna ukecana pohadka

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Na muj vkus az neunosny mnozstvi dojackych scen a zachran na posledni chvily. Asi nejhorsi dil stredozemni sagy. Nejlepsi byl posednutej Thorin, za nej je jedna hvezdicka.

Faults (2014)

Komorni a odlehceny mysteriozni drama, ktery se zpocatku tvari jako komedie. Orser byl vybornej. Skoda ze to nemelo hustsi hororovou atmosferu.

The Possession of Michael King (2014)

Uz jsem pomalu zacinal propadat beznadeji, ze jeste nekdo nekdy natoci koukatelnej horror. Jsou tam sice laciny lekacky, ale povetsinou nepredvidatelny. Vzdycky me zastihly nepripravenyho, divze mi malem nebouchla hercna. Atmosfera je tam taky a docela solidne mraziva. A herec co hraje Míšu Krále mi, svete div se, nebyl krajne nesympatickej jak je u me zvykem.

Vrať se do hrobu! (1989)

Nevim co k tomu napsat..snad jenom - postkomunisticka trapna volovina. Ty dve hvezdy jsou za Pollertovou v kalhotkach.

Interstellar (2014) odpad!

To byla ale P.I.C.O.V.I.N.A. Sedlak co lital s raketoplanem nahodou objevi supertajnou zakladnu, kde ho napred zavrou aby mu posleze nabidly jestli nechce ridit raketu na ultratajnou misi...jak takova zhovadilost muze nekoho vubec napadnout. Me by to nenapadlo ani kdybych byl zhulenej jako čert a ze me napadaji veci. Prakticky vsichni hlavni herci byly zraly na ranu, nebyl tam snad jedinej co by me nesral. Mozna az na toho robota i kdyz vypadal imbecilne. Ale co je jeste daleko horsi, ze se tam v jednom kuse breci a na to jsem doslova alergickej. U finalni brecici sceny v nemocnici uz jsem to nevydrzel a zacal jsem zvracet a zaroven mazat. Takze nevim jak to dopadlo a ani to vedet nechci.