• Thriller

Chraň nás od zlého (2014)

To zas byla jednou ale kravovina..radoby Se7en s debilnima hercema, debilnima scenama, debilnima kecama a debilnim pribehem. Jednu hvezdu davam za to, jak me rozesmalo kdyz demon poprvy promluvil na konci pri vymítačce.

Exists (2014)

Ten chlap zkratka vi jak se maji tocit lesni ff horrory. Dokonaly to zdaleka neni, ale rozhodne nic co by fandu at uz Sancheze, nebo ff zanru vseobecne, urazilo. Samo o sobe je to natoceny dobre, herce nema clovek chut vykuchat uz v uvodnich peti minutach jak to u techhle filmu bejva a ma to pomerne silnou atmosferu. Problem je spis ve me, ze me bigfoot/sasquatch legenda vubec neoslovuje. Jinak bych pridal jeste jednu hvezdu. Jsem zvedavej co vyleze z toho jeho novyho filmu z opustenyho obchodaku (aka Maulers).

The Canal (2014)

Chvilema napinavy, chvilema utahany, ale urcite ne spatny. Maska "Sadako" mi ovsem prisla dost fuserska a film to zbytecne srazelo. Hojne zminovanej Sinister to pripomina akorat kvuli promitani starych pasek hlavnim hrdinou, jinak to s nim nic spolecnyho nema. Dal bych slaby ctyri, ale jelikoz jsem je dal zminovanymu Sinisteru kterej se mi libil vic (az na ten debilni konec), tak musim dat tri. Ale jsou to tri plus.

Skřivánci na niti (1969)

Pekna kravovina, jedna hvezda ze jsem to nakonec dokoukal, malem to skoncilo v odpadu

Wound (2010) odpad!

Nudna a trapna amaterska sragorovina. Jestli mezi filmama existuje neco jako C kategorie, tak tohle je minimalne D.

Oltre il guado (2013)

Nekolik dobrych momentu, jinak vesmes nudnej nemej horor. Me by stacilo jedno vrznuti dveri a tu rozvodnenou reku bych prebeh nadzvukovou rychlosti.

Nejkrásnější věk (1968)

Film o hovne, ale diky Sebankovi a Brejchovy (fakt to byla kocka jako prase) jsem se na to vydrzel divat. Na to jak prej byla stydliva, tak tam toho ukazuje docela dost. Syčácí posraný...vágusové...