• Thriller

Apollo 13 (1995)

jak ve filmech z vesmiru neni vetrelec anebo ufouni, tak vetsinou nudi a stoji za hovno

Poltergeist (2015)

Nevim jak by na me zapusobil dneska ten puvodni film, ale urcite by byl porad lepsi nez tenhle paskvil. Ze zacatku je to jeste prumernej a relativne koukatelnej horror, ale cim dal dej postupuje, tim je to horsi a horsi. Komedialni vsuvky byly nadmiru trapny a nektery sceny ke konci me svoji stupiditou nutily film vypnout a bez milosti smazat. Trvat film jeste o nejakych 10 minut dyl, tak by sel jenom by se po nem zakourilo.

Demonic (2015)

Dalsi zatuchlej kousek z nekonecny rady podprumernych horroru s nulovou originalitou.

Grizzly zabiják (2015) odpad!

Nekoukatelnej zvratek. Bezprostredne po utoku medveda (kterej odbehne pokazdy pryc jako psík) vzdy nasleduje rozhovor jako by se prave nic nestalo. Jako by prave nezautocil trimetrovej grizzly zabijak, ale vypelichanej jezevec. Usetrete si cas a rovnou si pustte Backcountry.

Backcountry (2014)

Kdyz to porovnam se superstupidnim Into the grizzly maze, kterej vysel ve stejnym roce, tak Backcountry je uplne jina liga. Mohly to bejt poctivy 4 hvezdy, jelikoz jehlicnaty lesy, zamraceny pocasi a taboraky ve filmech primo zboznuju. Ale to by film nesmel tak upadat v primych konfrontacich s medvedem zabijakem. Predevsim me sere kdyz se kamera rozklepe tak, ze absolutne neni nic videt. Tenhle "efekt" vzdycky dava tusit, ze tvurci pracovali s velice omezenym rozpoctem a radoby akcnim roztresenim kamery evokujicim skutecnou akci, zakryvaji nedostatek financi na specialni efekty. Kdyz se na okamzik konecne dockame zaberu na medveda, tak pusobi naprosto oddelene. Az moc je videt, ze sceny s nim jsou nataceny dodatecne a bez pritomnosti hercu. Klipovitost zaberu pak dosahuje ke konci az neunosny miry. Jinak herci ok, predevsim ta holka byla sympaticka. Hlavne jak ho tam klasicky po zensku zjebala, ze je lůzr :) Pocit napeti a bezmoci je velice solidni. Hlavne situace kdy od smrticich celisti medveda deli postavy jenom platno stanu je bezva. Lepsi trojhvezdi.

Come Back to Me (2014)

Kdyz uz nic jinyho, tak to aspon spatne skoncilo. Panovi kameramanovi se pri zaverecnym klise souboji, kdy chlap nemuze za boha preprat zenskou, rozklepala "trosku" ruka. Patrne ve snaze zamaskovat ten trapnej souboj. Miluju jak do zaporaka bodne dotycna osoba nuz/vidlicku, ten jenom zarve, vytrhne ji ven a jde dal jako terminator.

Prokletý klaun (2014)

Ze zacatku se to tvari jako odlehcena Moucha, ktera nekde kolem poloviny prejde v peknou kokotinu plnou nejvetsich klise co v hororech muzete najit. Prvni vcelku vydareny pulce bych dal slabsi ctyri a ty druhy s primhourenym okem dve. Takze celkove za tri s odrenyma koulema.

The Ward (2010) odpad!

Sorry, ale na tohle dal koukat nebudu, pulka mi uplne stacila. Jeste chvilku bych totiz rad zustal relativne normalni. Moje srdce lehce pookralo u tanecku Danielle Panabaker v kratounky sukynce, az mam nutkani tomu kokotismu dat jeden bod..

Krátký film o zabíjení (1987)

zííííív...po zaklimbani dokoukano na druhej pokus. Blb chodi po hnusny Varsave (srandovni je, ze to tam i po temer 30ti letech vypada porad stejne odporne..), pak klepne sutrem dedka a na konci se posere. Obcas do toho nekdo neco zakvaka. Muj prvni polskej film a hadam ze i posledni.