Zpátky ve hře (2012)

Jop, tihle zahořklý páprdové Clintovi vyloženě sednou, příjemný film o vztahu otec, dcera a o baseballu.

Rocco (2016)

Rocco jako otec, legenda a otrok chtíče. Na můj vkus jsou Roccovi filmy trošku hard, rough tematice moc neholduji ale tento snímek jsem si nemohl nechat ujít. Výborně vykresluje Rocca v několika výše zmiňovaných rolích a ukazuje odvrácenou stranu tohoto businessu. Co vše mu to vzalo a jak za to zaplatil. Vizuálně a hudebně velmi působivé. Vzhledem k Roccově tvorbě mne mile překvapilo, že to bylo pojato hodně softově. [Bio Oko]

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Černá ovce Hollywoodu natočila povedenou krvavou řezbu. Porcování jde Melovi opravdu dobře, nenudí ani romantická linka ba naopak. Oprávněná nominace na sošku, rozhodně lepší kandidát než letošní vítěz.

Život (2017)

Gravity meets Alien :) Poměrně slušný "Xenomorf" s krásnými výhledy do vesmíru a suprově vypadajícím alienem. [MKUH]

Human Revolution (2014)

Pěkný kraťásek s Adamem Jensenem, stejně jako v Human Revolution, pecka muzika.

Bullittův případ (1968)

San Francisco, Steve McQeen ve vrcholové formě, nezapomenutelná automobilová honička, co si přát více?

Proč právě on? (2016)

Myslel jsem si, že už mne nic nepřekvapí, komedií jsem viděl stovky a hle, překvapila! A jde to i bez stříkajících tělních tekutin :)

Into the Badlands (2015) (seriál)

Postapokalyptické, westernové akční béčko v podání kung-fu hvězdy Daniela Wu, kterého jsem bohužel dlouho v ničem neviděl a je to škoda. Souboje jsou hodně nabušené, povedené a s každým dílem je choreografie lepší a lepší. V druhé řadě jsem hlavně jásal nad Nickem Frostem, nečekal jsem, že bude předvádět takové kousky xD. Za poslední díl by se nestyděl ani mistr krvavých lázní Quentin Tarantino :)

Masaryk (2016)

Pro mě mírné zklamání po tom hypu co okolo filmu byl, očekával jsem, že mi spadne čelist, to se ale nestalo. Rodena jsem viděl zahrát i lepší výkony. Rozhodně se jedná o to lepší z naší produkce. [Cinestar Anděl]

Logan: Wolverine (2017)

Konečně někdo pochopil, že Rosomákovi bude slušet eRkový rating a udělal z toho dospělý film, žádnou Marvel pohádku. Přesně to bylo potřeba aby vzniklo toto epické drama, plné násilí, useknutých končetin a dost možná životního Jackmana. Marketingová masáž byla až moc velká, každopádně film je fakt opravdu špica a doporučuji návštěvu kina, lepší epilog si Rosomák nezasloužil. [IMAX 2D]