Tři mušketýři 2 (1974)

Jen málo kdy se vidí aby se nastavená laťka z prvního dějství přenesla i do dalšího, Lesterovi a jeho bandě se to podařilo, opět zdařilý mix akce, dobrodružství, humoru a krásných žen.

Tři mušketýři (1973)

Pro mě nesmrtelná klasika a nejlepčí zpracování mušketýrů, hlavně díky kompletně charismatickému hereckému obsazení, které nemělo chybu. Výborné jako celek, jak akční, tak komediální sekvence jsou na jedničku, má to prostě svoje kouzlo a to se nevytratilo ani po skoro 40 letech, což se nedá říct o zpracování z r .93, nebo té slátanině z 2011.

Tři mušketýři (2011)

Výsměch těm old school mušketýrům z 73, tomuto filmu chybělo úplně vše, čím oplýval ten starý. Žádný humor, atmosféra, prostě nic mě to neřeklo, opravdu triky a velký rozpočet nejsou vše. Jednu pozitivní věc bych našel, představitel Rocheforta byl nedostižný, ale to nestačí :)

Pan Rosnička (2005)

Cage jako americký Zákopčaník se mě líbí, pomalu ubíhající děj mě ovšem oslovil. Slunce v duši!

Hvězdná pěchota (1997)

Akční sci-fárna ze staré školy ve stylu kosičky hry AVP 2, další sci-fi majsterštyk Verhoevena. A další z řady VHS klasik :)

Harry Brown (2009)

Supr film, který si zaslouží plný počet za svoji reálnost a surovost, Michael Caine je stále úžasný herec.

Přizdis*áči (2011)

Pro fandy seriálu je to zábavné prodloužení seriálu "ala teeenage prcičky", pro řadového diváka asi nuda:)

Ocelová pěst (2011)

Od začátku je jasné jak to dopadne, protože je to sci-fi pohádka, ale sakramentsy zábavná a chytlavá. Velmi mě překvapila, zážitek pro celou rodinu.

Propast (1989)

Kdysi dávno jsem na VHS viděl klasickou verzi a když jsem měl možnost shlédnutí prodloužené verze sice s anglickýma titulkama, což mě vůbec nevadilo, ba naopak, tak jsem ani na vteřinu nezaváhal. Je to povinnost každého sci-fi fandy. Cameron je prostě režisér, kterého my fandové sci-fi žánru zbožňujeme, ten člověk má nekonečnou představivost. Je to výborná sci-fárna každým coulem, i dnes mě přisly triky pořád nadčasové, krása pohledět na Harrise v této klaustrofobické sci-fi.