Noc žraloka 3D (2011)

Komu se páčila Piranha 3D, tak bude spokojen i s tímto filmem, je sice horší, ale pořád se na to dá dívat díky pěkným holkám. Moje hodnocení je možná lehce nadhodnocené, jelikož mám rád filmy se žralokama :)

Kovbojové a vetřelci (2011)

Scénář teda nic moc, co z toho mohl Favreau vykouzlit, akční sci-fi blábol za skoro dvěstě mega. Olivia Wilde ta se od Trona Legacy pěkne rozjela:) Potěšili mě spíš herci v mini rolích, hlavně Rockwell.

K.G. (2011)

Žádný kulervoucí zážitek, ale pohodička s prostým příběhem na jedno podívání, nic víc nečekat:)

Nová holka (2011) (seriál)

Pro mě průměrný komediální seriál, který ničím nevybočuje, ničím neurazí. Na Zooey se naštěstí dá dívat pořád:) Po zakončení první řady musím uznat, že se na to dá dívat bez problémů, celá parta je zábavná, nejvíce jsem si oblíbil Schmidta :)

Vyměřený čas (2011)

Nápad/námět dokonalý, provedení už ovšem pokulhává. Taková scifi by se měla odehrávat v adekvátním prostředí, což jsem tady nenašel bohužel a běhat celý film s 20cm podpatky je další věc, která film sráží i když je to maličkost. Každopádně herci byli dobří, Murphy a Kartheiser byli nejlepší. Film určitě stojí za vidění a ne jednou.

Barbar Conan (2011)

Podle ohlasů jsem si myslel, že to bude děs a hrůza, ale opak je pravdou, průměrná fantasy se sloušnou výpravou a neslaným, nemastným hlavním hrdinou, chtělo to víc nabušeného neandrtálce a bylo by to OK. Arnold a Basil jsou prostě jedineční a nepřekonatelní.

V cizí kůži (2011)

To se opravdu povedlo, špičková, zábavná komedie se vším všudy.

Jmenuji se Bruce (2007)

Ujetina hlavně pro fandy Bruce Campella, ostatním to bude připadat jako brak:)

Pařba v Bangkoku (2011)

Konečně jsem se také dočkal, boží akce, není to taková pecka jako první díl, ale pořád je to mega zábavné a střeštěné.