The Inbetweeners (2008) (seriál)

Perfektní britský teenage seriál o sexu, holkách, chlastu, střední škole a všem okolo toho a hlavně sexu xD

Útok žraloka (2009) (TV film) odpad!

Výsměch, nenašel bych tam snad nic pozitivního až na úvodních 5s plážového beach voleyballu a tu bloncku co furt řvala:), nezachráníla to ani Nikita ve výslužbě.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Bože, bože, to je vidlácká dvojka, tak jsem se dlouho nenasmál. Ty "náhodné" smrti těch středoskoláků jsou dobré, nejlepší je skok do drtiče xD Prostě povedená parodie na horory.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Název odpovídá obsahu a Gosling vyčnívá nad celým osazenstvem o třídu. Naprosto pecková komedie.

Umění zapadnout (2011)

Citlivě a pěkně natočený příběh ze života středoškoláka, který to neměl se svým hledáním sama sebe lehké.

Fighter (2010)

Rozhodně to lepší z prostředí ringu, ale aby to byla špicka, tak tomu něco chybí, nejvíc mě vadila ta retardovaná rodina.

Drive (2011)

Statham s jeho Kurýrem je proti Goslingovi komparzista. Už jen kvuli té muzice a obrázkové podobě to stojí za vidění.

Warrior (2011)

Pro mě spolu s Planetou opic největší překvápko roku a horký Oskarový kandidát. Jeden z nejlepších filmů z ringového prostředí jaký jsem viděl. Jako obvykle klasické USA klišé, které přislo s vyhecovaným koncem, který mě, ale opravdu vzal a dojal. Pro mě to nej co jsem zatím letos viděl.

Město žen (2009) (seriál)

Tato sexy mamča mě opravdu dokáže rozesmát a pobavit:)

Věc: Počátek (2011)

Ač se muselo šetřit kde se dalo, jak na hercích, tak na trikových sekvencích, tak jsem maximálně spokojen v rámci možností příjemné překvapení, které se samozřejmě nemůže rovnat Carpenterově Věci, který z toho tématu vytěžil max.