Hunger Games (2012)

I přes všechny komplikace na začátku, kdy na plátně v kině svítil text, že z technických problémů se začátek filmu odkládá o půl hodiny a pustí nám začátek filmu, který půjde následující den, což byl John Carter...a poté ještě další hodina čekání, kdy nám promítač řekl, že se film musí znova nahrát, to potěší. Ale i přes všechny tyto trable jsem si film opravdu užil a bavil jsem se mezi těmi lolitkami co se mnou byly v kině. Jako Stmívání se může jít těžce zahrabat. Hunger Games mají spád, akci, náboj, charaktery, skvělý základ a náběh pro pokračování, neviděl bych problém. A komu se to bude líbít? Hlavně mladým lidem mezi, nejvíce asi těm mezi 13-19, prostě teenegerům a hlavně dívkám, která z nich by nechtěla být tou krásnou a odvážnou hlavní hrdinkou:) Jak říkám, žádný totální trhák ale řemeslné dílo, které kdyby bylo o něco kratší, tak třeba o 20min a krvavější (PG13že) mohlo by sklidit plný počet.

Pád Třetí říše (2004)

Mě se líbí filmy z obdoví druhé světové války, tímto počinem jsem byl plně uspokojen. Výborné zobrazení posledních dní Hitlerova života a jeho pohlavárů.

Wimbledon (2004)

Boží romantická komedie, britové jsou na to experti, co víc dodat.

Lovci hlav (2011)

Ti personalisti to v životě nemají lehké. Evropa válí, kam se hrabe Brollywood.

Dirty Girl (2010)

Klišé, pořád to samé ale díky těm hereckým výkonům to řadím k tomu lepšímu. Juno Temple táhne celý film :)

Útok dvojhlavého žraloka (2012)

Těch pár minut, kdy se tam opalovala Carmen a ta lesbo scéna za to ani nestálo xD Ale pořád lepší než stupidita Útok žraloka.

Ranař (2011)

Tak to byla plnohodnotná hokejová zábavička, Stifflere víc takových filmů. Pro fandy hokeje jasná volba.

Nedotknutelní (2011)

Pro mě zatím to nejlepší co jsem měl letos možnost vidět, velice prostý příběh ale tak dojemný, plný emocí, humoru, milé překvapení.

Zátoka (2009)

Tak tento dokument bere dech, tomu by člověk ani nevěřil, že toto se děje v dnešní moderní, civilizované společnosti. To finální odhalení bylo opravdu drsné, měl jsem co dělat abych se udržel a dodíval se. Těm zodpovědným lidem za tyto zvěrstva přeji pomalou a bolestivou smrt a doufám, že na každého dojde.