Moonlight (2016)

To je ten zázrak co dostal sošku? Letos to bylo opravdu vtipné. Viděl jsem 6 z 9 nominovaných filmů a všechny byly lepší než tento :)

John Wick 2 (2017)

John Wick a jeho bodycounting je opět tady a ještě ve vyšším tempu. Není co vytknout, film je našlapaný akcí a neskutečně rychle ubíhá. [Cinestar Anděl]

Stranger Things (2016) (seriál)

Po téměř 8mi hodinovém maratonu. No ty KOKSO. To jsem nečekal, úvodka s hudebním podtónem, která jako kdyby z ucha vypadla Tron Legacy 3D. Temná atmosféra, narážky na komix, fantasy, plakát The Thing, Jaws, Evil Dead?! Boží retrovka! Nadšení :) 29.10.17 - druhou řadu jsem také sjel jedním dechem, atmosféra byla o trošilinku slabší, jinak zůstalo vše z předešlé série, naprostý TOP, fakt pecka! 07.07.2019 třetí sérku mám za sebou, je ze všech nejslabší, nic to nemění na tom, že je to stále neskutečný nářez. Narážky na Xmeny, StarWars, Karate Kida, Návrat do budoucnosti a spousty dalšího popkulturních klasik.  01.07.2022 Tak 4 série zvedla pomyslnou laťku po slabší 3 a je to masakr :)

Liga spravedlivých: Temno (2017)

Constantine a Bažináč spolu v komixu? Yes plís. To si nechám líbit. Už se těším na hranou verzi! Temný nádech mě opravdu sedl. Dabing Matta Ryana, Constantina ze seriálu také neuškodil :)

The Inbetweeners 2 (2014)

Bože, to byla číčovina. Stejně jak předešlý díl. Ale ti borci jsou tak retardovaní, že je nelze nemilovat. Úlet jako prase :)

Steve McQueen: The Man & Le Mans (2015)

Krásné ohlédnutí. Steve závodění miloval. Díky dokumentu nahlédneme pod kapotu tomu jak film vznikal a jaké ho pronásledovaly porodní bolesti, až neskutečné. Každopádně palec hore za výsledek.

Le Mans (1971)

Neskutečná autentičnost, kdyby měl film lepší scénář, mohla vzniknout dokonalost. I přes všechny komplikace a že jich bylo je to vynikající počin.

Koruna (2016) (seriál)

Krásná přehlídka dobového oblečení, anglických značek a neskutečné elegance Duke of Windsor. První a druhá série byly pecky, třetí sérka trošku slabší ale pořád dost dobrá, čtvrtá sérka je zase šupa!

Rozpolcený (2016)

Co to sakra bylo? Shaymalan mi dal pekelně zabrat. McAvoy je neskutečný borec a pan HEREC. [Cinestar Anděl]

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Pokud někdo očekává tak jako Mirka Spáčilová od filmu ze série Resident Evil rozsáhlé filozofování, neměl by psát recenze a vyhnout se tomuto filmu obloukem. Milla pořád umí rozdat jednu, dvě rány, sice jí to nejde od ruky jako za mlada, dostane častokrát nakopáno ale pořád se na to dobře dívá. Spoiler : Není to konec série :) "My name is Alice..." [Imax 3D].